Reportāža no Valmieras teātra: būdīgi vīri sargā Liktenīgo un visas Lienes no iespējamā Kiviča uzbrukuma

70 komentāri
Reportāža no Valmieras teātra: būdīgi vīri sargā Liktenīgo un visas Lienes no iespējamā Kiviča uzbrukuma
f64

Pirms dažām dienām mūziķis Andris Kivičs publiskoja draudīgu vēstījumu savas mīļotās nelabvēļiem, solot ”pēkšņi, ne no kurienes izkauties Valmieras teātrī”. Aktieris Pauls Iklāvs, kurš savā alter ego kā Liktenīgais arī izpelnījās piekaušanas draudus, no Valmieras teātra ziņo, ka visi kultūras mīļi, īpaši Lienes, ir drošībā.

”Ja kāds pazemos Lieni, es viņu piekaušu. Un, iespējams, varu izdarīt to arī Valmieras teātrī, izrādes vidū. Pēkšņi, ne no kurienes,” savā ”Facebook” profilā 9. janvārī ziņoja Kivičs. Vairāk lasi TE!

Lai arī Andris šo paziņojumu visdrīzāk bija domājis kā brīdinājumu Iklāvam, kurš kā Liktenīgais atļāvās radīt karikatūru par Lieni (apskati TE), tauta sāka uzjautrināties un interpretēja tekstu kā draudus piekaut Lieni Valmieras teātrī.

Liktenīgais savā ”Facebook” profilā piektdienas vakarā ievietojis video, kurā redzams dodamies uz teātri būdīgu apsargu pavadībā. Puisis ziņo sabiedrībai, ka uz Valmieras teātri atpūsties var doties pavisam droši – būdīgie apsargi parūpēsies par to, lai nekādi kautiņi teātrī nenotiktu!

70 komentāri