Populārais aktieris Māris Bezmers debitē mūzikas videoklipu režijā

0 Komentāru
Populārais aktieris Māris Bezmers debitē mūzikas videoklipu režijā
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Radot klipu dziedātājas Dārtas Stepanovas un Laura Valtera jaunajai dziesmai “Pulsē ātrums”, videoklipu režijā debitējis populārais aktieris un nu jau arī kinorežisors Māris Bezmers.

Videoklips tapis gan Lietuvā, gan Rīgā, un tajā aktieru lomā iejutusies profesionāla autosportistu komanda – apvienotā latviešu un lietuviešu rallija ekipāža Vaidotas Žala un stūrmanis Andris Mālnieks ar “Škoda Fabia”. Klipa tapšanā piedalījies arī pats Lauris Valters, kurš ir dziesmas mūzikas un vārdu autors, gan jaunā dziedātāja Dārta Stepanova.

Par klipa filmēšanu klipa režisors Māris Bezmers stāsta: “Veidojot videoklipu, mans mērķis bija radīt stāstu ar laimīgām beigām. Ņemot vērā dziesmas aktīvo ritmu un tekstu par sacenšanos un vēlmi sasniegt uzvaru, radās ideja risināt dziesmas vizuālo versiju ar autosporta palīdzību. Pateicoties profesionālajai rallija komandai, mums radās šāda iespēja.

Pieredzējusi filmēšanas grupa ar operatoru Aleksandru Grebņevu priekšgalā ir radījusi teicamu gala rezultātu. Protams, milzīgs paldies aktieriem, kuri ir profesionāļi pilnīgi citās jomās. Filmēšanas laukums viņiem bija pārbaudījums, kuru viņi izturēja godam.

Un, manuprāt, Dārtai ir lielisks potenciāls ne tikai mūzikas lauciņā, bet arī kino jomā – viņa lieliski jūt kameru, un man kā režisoram ar viņu strādāt ir ļoti viegli.”

Lauris Valters atzīst, ka, pirms kāda laika iepazīstoties ar Dārtu, viņam radusies doma par enerģiskas, interesantas un skanīgas dziesmas radīšanu.

“Dažas dienas vēlāk arī pie manis atceļoja mūzika un vārdi. Process no dziesmas ieraksta brīdim līdz klipa filmēšanai bija interesants, un man ir patiess prieks, ka viss ir izdevies un esam nonākuši līdz lieliskam gala rezultātam,” tā mūziķis.

Savukārt jaunā dziedātāja Dārta Stepanova atklāj, ka viņu allaž ir aizrāvis ātrums un asas izjūtas, tādēļ “izbraukšana ar īstu rallija auto un kopā ar profesionāliem autosportistiem vismaz klipa filmēšanas procesā bija kā mazs sapņa piepildījums”.

Noskaties!

Vaidotas Žala stāsta, ka šī viņam bijusi pirmā profesionālā filmēšanas pieredze: “Bija ļoti interesanti redzēt, cik liela komanda strādā pie viena video klipa filmēšanas un cik profesionāla pieeja ir katram sīkumam. Biju pārsteigts par Dārtas darba spējām un pacietību, ņemot vērā viņas vecumu, jo filmēšana ilga ļoti garas stundas.”

Savukārt rallija ekipāžas stūrmanis Andris Mālnieks smej, ka sākumā nemaz neesot vēlējies klipā piedalīties, taču beigu beigās sanācis tā, ka viņam ir otrā galvenā loma aiz Dārtas.

“Man tā bija pavisam jauna pieredze. Pēc piedalīšanās videoklipa filmēšanā sapratu, kāds grūts darbs ir aktieriem, arī fiziskā ziņā, jo filmēšana var ilgt ļoti ilgi – līdz pat 15 stundām vienā dienā,” atzīst stūrmanis.

0 Komentāru