Pēc gandrīz 10 gadiem laulībā šķiras viens no Holivudas seksīgākajiem pāriem

Pievienot komentāru
Pēc gandrīz 10 gadiem laulībā šķiras viens no Holivudas seksīgākajiem pāriem
AP/SCANPIX

Par kopdzīves iziršanu paziņojis viens no Holivudas saldākajiem pāriem – aktieri Braiens Ostins Grīns un par seksa simbolu dēvētā Megana Foksa nolēmuši šķirt gandrīz 10 gadus ilgušo laulību.

Kā Braiens Ostins Grīns, kurš popularitāti iemantoja, filmējoties seriālā ”Beverlihilza 90201″, pavēstījis savā podkāstā “… With Brian Austin Green”, kopdzīve ar sievu pārtraukta jau pirms vairākiem mēnešiem.

Ostins atklājis, ka pirmās vēsmas par to, ka pāra attiecības vairs nav ideālas, bija jaušamas pagājušajā gadā, kad viņa laulātā draudzene uz vairākās nedēļām bija devusies filmēties ārpus ASV. Pēc atgriešanās mājās laulāto attiecības neesot uzlabojušās.

Abi nolēmuši izrunāties. “Viņa teica: “Kad biju ārpus valsts, strādāju viena, es vairāk jutos kā es pati un sāku sev labāk patikt. Un es domāju, ka tas ir kas tāds, ko es varētu izmēģināt.”

Es biju apbēdināts, lai gan dusmīgs uz viņu nedrīkstēju būt – viņa jau pati neizvēlējās tā justies,” teica Braiens Ostins Grīns.

Komentējot faktu, ka viņa sievu paparaci nesen pieķēruši kopā ar mūziķi Machine Gun Kelly, Ostins Grīns norādījis, ka viņš šķiet “jauks puisis”, piebilstot, ka “abi ir tikai draugi”.

Tāpat viņš uzsvēris, ka “svarīgi, lai cilvēki šajā situācijā pret nevienu neizturas kā nelieti vai upuri”.

“Es vienmēr viņu mīlēšu, un zinu, ka viņa vienmēr mīlēs mani,” sacīja Grīns.

Braiens Ostins Grīns un Megana Foksa apprecējās 2010. gada, un šajā savienībā pasaulē nāca trīs bērni.