Pamela Andersone negaidīti apprecējusies piekto reizi

5 komentāri
Pamela Andersone negaidīti apprecējusies piekto reizi
AFP/SCANPIX / AP/SCANPIX

Amerikāņu aktrise un modele Pamela Andersone, kuru pasaule kā seksapīlu blondīni iepazina deviņdesmitajos gados, atkal kļuvusi par precētu dāmu. 52 gadus vecā skaistule izgājusi par sievu pie Holivudas filmu producenta Džona Pītersa.

Andersone un 74 gadus vecais Pīterss apprecējušies 20. janvārī privātā ceremonijā Malibu, raksta izdevums “The Hollywood Reporter”.

Andersoni un Pītersu savulaik jau vienoja romantiskas attiecības – abi bija pāris pirms vairāk nekā 30 gadiem, tomēr šai savienībai nebija lemts turpināties. Pirms pāris mēnešiem abi atkal sākuši tikties.

“Visapkārt ir skaistas meitenes. Es varētu izvēlēties jebkuru, bet nu jau 35 gadus esmu vēlējies tikai Pamelu.

Viņa mani padara mežonīgu – labā nozīmē. Viņa mani iedvesmo. Es viņu sargāju un izturos pret viņu tā, kā viņa to ir pelnījusi,” izdevumam klāstījis filmas “Zvaigzne ir dzimusi” producents.

Andersonei šī ir piektā laulība. Pirms tam viņa bijusi precējusies ar rokeri Tomiju Lī, un šajā savienībā pasaulē nāca divi dēli. Vēlāk sekoja kāzas ar mūziķi Kid Rock. Savukārt divas reizes Pamela apprecējās ar pokera spēlētāju Riku Salomonu. Vēl pagājušajā gadā Pamelu vienoja romantiskas jūtas ar franču futbolistu Adilu Rami.

Arī Pītersam aiz muguras ir četras izjukušas laulības.