Pamela Andersone apprecējusies ar savu miesassargu

2 komentāri
Pamela Andersone apprecējusies ar savu miesassargu
IMAGO IMAGES/SCANPIX

Kanādiešu izcelsmes amerikāņu aktrise un modele Pamela Andersone sesto reizi apprecējusies – 53 gadus vecā skaistule mijusi gredzenus ar savu miesassargu, vēsta izdevums ”Daily Mail”.

Andersone, kuru pasaule kā seksapīlu blondīni iepazina deviņdesmitajos gados, aizvadītājos Ziemassvētkos intīmā ceremonijā apprecējusies ar savu miesassargu Denu Heihurstu, ziņo izdevums.

Laulības ceremonija notikusi viņas mājā Vankūverā, Kanādā.

“Es apprecējos īpašumā, ko nopirku no saviem vecvecākiem pirms 25 gadiem. Šī ir vieta, kur precējās mani vecāki, kuri joprojām ir kopā. Es jūtu, ka aplis ir noslēdzies,” viņa klāsta “Daily Mail”.

Andersone ar savu nākamo vīru iepazinās pagājušā gada sākumā, un kopš tā laika abi ir nešķirami.

”Esmu tieši tur, kur man jābūt – tāda cilvēka apskāvienos, kurš mani patiesi mīl,” Andersone atzīst izdevumam.

Andersonei šī ir sestā laulība. Pirms tam viņa bijusi precējusies ar rokeri Tomiju Lī, un šajā savienībā pasaulē nāca divi dēli. Vēlāk sekoja kāzas ar mūziķi Kid Rock. Savukārt divas reizes Pamela apprecējās ar pokera spēlētāju Riku Salomonu.

Pērn izskanēja runas par viņas precībām ar Holivudas filmu producenta Džona Pītersu, ar kuru laulība ilgusi vien 12 dienas, tomēr vēlāk Pamela skaidroja, ka ar Pītersu “nebija oficiāli salaulājusies”.

2 komentāri