Olga Dreģe 80 gadu vecumā plāno lēkt ar izpletni

1 komentārs

1. martā spožā latviešu teātra aktrise Olga Dreģe svinēja 80. gadu jubileju. Tieši tad arī sākās viņas jubilejas koncerttūre vairākās Latvijas pilsētās, kas aizvien turpinās. Taču drīzumā aktrise gatavojas kam pavisam drosmīgam – viņa iecerējusi izlēkt ar izpletni.

Koncerti, izrādes – aktrisei Olgai Dreģei ikdienā tik daudz kas ir jāpagūst. Kāds ir skatuves mākslinieces enerģijas un spēka avots?

“To smeļ no profesijas iemaņām, no gēniem, no dzīves pieredzes. Manā vecumā tas vairs nav grūti,” raidījumā “900 sekundes” norāda Dreģe.

Tāpat viņai ir kāds knifiņš labas dienas sākumam: “Laba agra rīta rituāls ir būt pašam būt labam – pret sevi un pret pasauli.”

Jau 12. jūnija Olgas Dreģes jubilejas koncerts gaidāms Rīgā – VEF Kultūras pilī. Uz aizvadītājiem koncertiem, ko pati dēvē par vakarēšanām, viņa atskatās ar milzu gandarījumu.

“Mums ir bijis daudz koncertu, pārpildītas zāles. Ir pārsteidzoša skatītāju vēlība un atzinība. Var tikai brīnīties. Visi pērk bukletiņu, pērk arī grāmatu un grib atskatīties un ieskatīties manā pieredzē, pārdzīvotajā un arī radītajā.

Mēs esam aplaimota brigāde. Mēs šovasar esam ļoti laimīgi un pārsteidzoši laimīgi par milzīgo atsaucību un pateicīgi skatītājiem,” stāsta Dreģe.

Viena no lielākajām dāvanām, ko aktieris saņem, ir skatītāju mīlestība. Taču dzimšanas dienā viņa saņēmusi arī ko sevišķi īpašu. Tā ir iespēja izlekt ar izpletni.

“Obligāti lekšu. Es taču jau trenējos. Tā ir mana stihija. Augstuma sajūta mani ir vilinājusi visu dzīvi,” tā Dreģe.
1 komentārs