No darba Liepājas teātrī atbrīvota aktrise Sigita Pļaviņa; lēmumu skaidro teātra vadītājs

37 komentāri
No darba Liepājas teātrī atbrīvota aktrise Sigita Pļaviņa; lēmumu skaidro teātra vadītājs
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Pēc gandrīz 30 gadu ilgas karjeras Liepājas teātris izbeidzis darba attiecības ar skatītāju iemīļoto aktrisi Sigitu Pļaviņu (agrāk – Jevgļevska).

”Esmu atbrīvota no darba Liepājas teātrī! Dīvainas sajūtas pēc 29 nokalpotiem gadiem! Bet mīlestība manā sirdī paliek…” pirmdienas rītā vietnē ”Facebook” pavēstījusi Sigita Pļaviņa.

Liepājas teātra valdes priekšsēdētājs Herberts Laukšteins Skaties.lv apstiprina, ka darba attiecības ar aktrisi tiešām ir pārtrauktas: “Tāds ir valdes lēmums pēc tad, kad Sigita Pļaviņa atkārtoti neieradās darbā un atteicās pildīt valdes rīkojumu.”

”Mēs visu laiku dzīvojam kovida gaisotnē. Mediķi daudz runā par to, ka var nākt trešais vilnis. Mans kā teātra vadītāja uzdevums ir nosargāt teātri no saslimstības, no “lokdauna”, tādēļ mēs koncertus un izrādes rādām tikai vakcinētajiem un Covid-19 pārslimojušajiem cilvēkiem, kā arī rūpējamies par to, lai šī kārtība tiktu ievērota arī teātra kolektīvā. Mums ir jāievēro valdības lēmumi,” skaidro Laukšteins.

Tāpat viņš atklāj, ka šobrīd teātris gatavojas arī tam, ”lai būtu ko rādīt publikai gadījumā, ja atkal skatītāji nedrīkstēs nākt zālē”.

”Mēs taisām video projektus, un Sigitai tika piedāvāts šāds projekts. Daļu viņa izpildīja, bet tad sākās kaprīzes, neatnāca, atteicās projektu turpināt. Tad arī mēs nonācām pie šāda rezultāta,” tā Liepājas teātra valdes priekšsēdētājs.

37 komentāri