Niklāvam Kurpniekam attiecības ar JRT studijas topošo aktrisi?

3 komentāri
Niklāvam Kurpniekam attiecības ar JRT studijas topošo aktrisi?
INSTAGRAM

Dailes teātra aktieris Niklāvs Kurpnieks un nekustamo īpašumu mākleris pēc šķiršanās no aktrises Dārtas Danevičas satuvinājies ar Jaunā Rīgas teātra studijas topošo aktrisi Lolitu Stūrmani.

Par to, ka Niklāva Kurpnieka dzīvē ienācis kāds īpašs cilvēks, viņš licis noprast saviem ”Instagram” sekotājiem. Dailes teātra aktieris nesen atrādījis ceļojuma fotogrāfiju, kurā viņš pozē kopā ar Jaunā Rīgas teātra studijas topošo aktrisi Lolitu Stūrmani un mīluli Bono.

”Visi trīs kopā mēs esam abi,” fotogrāfiju komentējis Kurpnieks, un bildīte viņa fanu un draugu lokā novērtēta ar daudzām sirsniņām.

Jau gadumijā aktieris publicējis momentuzņēmumu, kurā iemūžināts kopā ar Lolitu, kura viņu mīļi apskāvusi, un par visu labo viņš pateicies sev ”mīļajiem cilvēkiem”.

Arī Lolita, kuru plašāka sabiedrība iepazina JRT seriālā “Aģentūra”, savā ”Instagram” foto blogā dalījusies ar bildītēm no kopā pavadītajiem brīžiem.

Pērnā gada oktobrī Kurpnieks intervijā Lauras Saulītes ”YouTube” raidījumā “Generation Famous” atzina, ka vairs nevēlas veidot attiecības ar aktrisēm.

”Es negribu ar aktrisēm pīties vairāk. Es viņas mīlu pa gabalu. Viņas ir fantastiskas. Es skatos uz visām savām kolēģēm Dailes teātrī, Nacionālajā teātrī – sievietes ir fantastiskas, tāpēc viņas ir aktrises.

Es vēlos, lai tas tā arī paliek – es uz jums paskatīšos un izbaudīšu jūs tādā formātā, tāpēc ka vienā mājā man šito negribas,” skaidroja Kurpnieks.

Pie atziņas, ka vairs nevēlas tikties ar savas profesijas pārstāvēm, Niklāvs nonācis jau sen, vēl pirms attiecībām ar Dārtu. ”Bet tādas lietas tu nevari īsti kontrolēt,” viņš uzsvēra.

”Es noteikti domāju, ka ir vieglāk, ka darbs ir darbs un mājās tevi sagaida kaut kas pilnīgi pretējs,” aktieris piebilda.

Iepriekš Kurpnieku vienoja attiecības ar Dailes teātra kolēģi, aktrisi Dārtu Daneviču. Pēc abu šķiršanās Daneviča sāka tikties ar Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, un šogad abi kļuva par vecākiem dēlam Kaupo.

Pirms tam Niklāvs draudzējās ar aktrisi Aneti Krasovsku, ar kuru satuvinājās vēl Kultūras akadēmijas laikā, kad abi studēja vienā kursā.

3 komentāri