Mildiņa, Žorks, Žaks un Miervaldis atgriežas! Jānis Jarāns kļuvis par ”Tik Tok” zvaigzni

0 Komentāru
Mildiņa, Žorks, Žaks un Miervaldis atgriežas! Jānis Jarāns kļuvis par ”Tik Tok” zvaigzni
TIK TOK

Aktieris, humorists Jānis Jarāns atradis lielisku veidu, kā iepriecināt savus talanta cienītājus ar dažādiem jokiem. Jānis lēni palēnām kļūst par sociālās platformas ”Tik Tok” zvaigzni.

Neskatoties uz to, ka daudzi ”Tik Tok” uzskata par jauniešu platformu, tajā arī pieauguši cilvēki var atrast sev vēlamu, interesējošu saturu.

@influrecejs##humor ##tiktoklatvia♬ original sound – influrecejs

Aktieris Jānis Jarāns uzņem dažādus smieklīgus video, ļaujot saviem atbalstītājiem jau atkal satikt visu iemīļotos tēlus – Mildiņu, Žoriku, Žaku un Miervaldi.

Humorists izmanto lietotājvārdu – influrecejs.

@influrecejsAizsūtīju dēlu pakaļ kolai, ko jūs domājiet viņš man atnesa… 😤 ##cola ##humor ##tiktoklatvia♬ Memories (Drinks Bring Back) – Ajay Stephens

Jokos Jarāns iesaista gan politiku, gan attiecības, gan tehnoloģijas, dažādas dzīves neveiksmes un veiksmes – visu, kas ir daļa no mūsu ikdienas.

@influrecejs##apple ##humor♬ оригинальный звук – influrecejs

Jānim seko jau 4917 cilvēki, skatītākais video sasniedzis 79100 skatījumus, bet aktiera video kopumā saņēmuši jau 23100 novērtējumus – patīk!

@influrecejs! No pieredzes. Par vienu drošu kontracepcijas metodi. ##tiktoklatvia ##humor♬ original sound – influrecejs

Video komentāros daudzi priecājas par Jarāna jokiem, uzsverot, ka izauguši ar ”Imantu Babīti” un ”Miedziņš nāk”, bet jaunie joki rada nostalģiskas sajūtas.

Gremdējies nostalģijā vai vienkārši baudi lielisku humoru!

0 Komentāru