Leonu Krivānu pieminot: Mieriņa uznācieni ”UgunsGrēkā”

2 komentāri

Sestdien, 7. novembrī, mūžībā devās latviešu aktieris Leons Krivāns. Aktieris, kurš iegājis gan Latvijas teātra, gan kino vēsturē, TV3 skatītājiem allaž paliks atmiņā kā seriāla ”UgunsGrēks” pozitīvais varonis Mieriņš. Aktieri atceroties, Skaties.lv sarūpējis video kompilāciju ar Mieriņa uznācieniem seriālā ”UgunsGrēks” tā daudzo sezonu laikā.

Leona Krivāna atveidotais Mieriņš paliks skatītāju atmiņā kā sirsnīgs tēls, kura it kā ikdienišķa klātbūtne dažādās situācijās slavenajā viesnīcā, allaž uzlaboja kā skatītāju, tā seriāla varoņu omu. Viesnīcas labais gariņš – tā varētu dēvēt Mieriņu.

Mieriņa vieta allaž bijusi viesnīcā pie administrācijas galdiņa, līdz ar to viņš vienmēr bijis pirmais, ko, ienākot viesnīcā, satiek katrs ”UgunsGrēka” varonis. Līdz ar to Leona Krivāna tēls bijis klāt teju visās daudzu gadu laikā aktuālajās ”UgunsGrēka” intrigās un notikumos!

Paša Mieriņa privātā dzīve gan ”UgunsGrēka” skatītājiem palikusi noslēpumaina – Mieriņš kā labais gariņš viesnīcas dzīvē vēries no novērotāja pozīcijas, lielās intrigās pats neiepinoties. Taču skatītāji būs vienisprātis, – Mieriņš gadu laikā bijis viena no ”UgunsGrēka” firmas zīmēm – varoņiem, kas paliks atmiņā pat tiem, kas šo seriālu baudījuši fragmentāri.

Kā savulaik intervijā atzinies aktieris, viņš uz savu darbu allaž raudzījies ļoti kritiski: ”Man nekad nav gana un pietiekami labi. Tiešām ceru, ka savu sūtību esmu izpildījis.”