Lelde Dreimane sveika un vesela atgriezusies Latvijā

Pievienot komentāru
Lelde Dreimane sveika un vesela atgriezusies Latvijā
INSTAGRAM

Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane, kura ārkārtējās situācijas dēļ kopš marta bija ”iestrēgusi” Taizemē, ir laimīgi atgriezusies dzimtenē.

Ceļu uz Latviju Lelde Dreimane uzsāka nedēļas vidū, un, kā piektdienas pusdienlaikā viņa ziņo vietnē ”Instagram”, patlaban rit pirmā karantīnas diena.

”Paldies visiem, kas domās un darbos bija ar mani un sniedza atbalstu,” atbalstītājiem pateicas skatuves māksliniece. ”Esmu nokļuvusi mājās sveika un vesela.”

Tāpat viņa ziņo, ka uzsākusi divas nedēļas ilgu pašizolācijas kūri, ko viņa pēc atgriešanās mājās bija apņēmusies īstenot, vēl esot Taizemē.

Aktrisei jau padomā, kā šo laiku likt lietā: ”Esmu izrēķinājusi, ka tās būs 336 stundas, no kurām aptuveni 112 pavadīšu miegā. Tātad atliek 224 stundas. Šīs būs ļoti īpašas 224 stundas. Laiks, ko es veltīšu sev.”

”Pēdējos gados tik bieži aizbildinājos ar ”Man nav laika, man nav laika! ” Tagad man ir uzdāvināts laiks! Tas ir jānovērtē un jāizmanto lietderīgi,” klāsta Lelde.

Atgādinām, ka marta vidū Lelde uz Taizemi bija devusies brīvdienās, tomēr izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ viņas uzturēšanās šajā valstī ieilga.