Krievijas prese paziņo, ka Anastasija Zavarotņuka gatavojas sniegt lielu TV interviju

0 Komentāru
Krievijas prese paziņo, ka Anastasija Zavarotņuka gatavojas sniegt lielu TV interviju
INSTAGRAM

22.jūlijā Krievijas prese nāca klajā ar informāciju, ka ar smadzeņu audzēju sirgstošā aktrise, seriāla ”Mana mīļā aukle” galvenās lomas atveidotāja Anastasija Zavarotņuka izlēmusi sniegt TV interviju.

Presē tiek rakstīts, ka slavenā aktrise atklās faniem visu, kas ar viņu noticis pēdējā gada laikā – par slimību, ārstēšanas procesu un turpmākajām ķirurģiskajām darbībām.

Anastasija Zavarotņuka velta siltus vārdus vīra slidošanas partnerei

”Mēs lūdzamies, ceram un ticam!” Anna Zavarotņuka par savu slaveno māti

Tā kā aktrises ģimene Anastasijas slimības laikā praktiski nav snieguši komentārus par viņas veselības stāvokli, tad šī intervija ir ļoti gaidīta.

Reizēm par faniem iežēlojās slavenības vecākā meita Anna un atklāja mazas nianses par mātes veselību un ikdienu, bet atbalstītājiem nekad nav bijis gana.

Pirmās ziņas par zvaigznes saslimšanu publiski izskanēja 2019. gada augustā, pēc vairākiem mēnešiem ģimene apstiprināja diagnozi, bet nesniedza nekādus komentārus.

Šobrīd aktrises veselības stāvoklis ir uzlabojies, Anastasija veseļojas mājās, bet slimnīcā ierodas tikai uz procedūrām. Daudz laika tiek veltīts ģimenei.

Ne pati aktrise, ne viņas oficiālie pārstāvji nav komentējuši runas par seriāla zvaigznes parādīšanos televīzijas ekrānos.

Anastasijas Zavarotņukas tuvinieki komentējuši aktrises ārstniecību

0 Komentāru