Krievijas prese: Anastasija Zavarotņuka tiek gatavota audzēja izņemšanas operācijai

Pievienot komentāru
Krievijas prese: Anastasija Zavarotņuka tiek gatavota audzēja izņemšanas operācijai
INSTAGRAM

Nedēļu pēc traģiskajām ziņām aktrises Anastasijas Zavarotņukas faniem un ģimenei parādījusies cerība. Krievijas mediji informē, ka aktrise no reanimācijas pārvesta uz parastu palātu un tiek gatavota audzēja izņemšanas operācijai.

Seriāla ”Mana mīļā aukle” zvaigzne pamodusies pēc dziļas komas, spēj patstāvīgi elpot un jūtas daudz labāk.

Krievijas prese informē: Anastasija Zavatotņuka pamodusies no komas un patstāvīgi elpo

Izdevumam ”Kompravda” eksperts onkologs pastāstījis, ka veselības uzlabojumi liecina par to, ka antibiotikas iedarbojušās, ka ārstējošais ārsts izvēlējies pareizu ārstēšanas metodi.

Krievijas prese izsaka versiju par Anastasijas Zavarotņukas smadzeņu audzēja rašanās iemeslu

Viņš pratis apstādināt infekciju, kura lēni palēnām iekaroja novājināto Anastasijas ķermeni, kā arī mazināt smadzeņu tūsku.

Prese ziņo, ka nu ārstējošie onkologi gatavo Anastasiju operācijai, kuras laikā tiks izņemts audzējs. Šādas ķirurģisks iejaukšanās tiek veiktas arī audzējam, atrodoties ceturtajā stadijā.

Seriāla ”Mana mīļā aukle” zvaigznei atklāts smadzeņu audzējs. Aktrise atrodas komā

Eksperts izdevumam piebildis, protams, šādas operācijas veiksmīgākas ir pirmajās audzēja stadijās, bet arī Anastasijai ir labas izredzes.

Anastasijas menedžere slavenības draugiem atklājusi, ka ģimenei parādījusies cerība, bet viņi nevēlas neko komentēt, jo baidās ”piesaukt nelaimi”.