Krāšņi foto: Baļčunaite Tenerifē bauda fantastiskus skatus, jūras veltes un peldes okeānā

0 Komentāru
Krāšņi foto: Baļčunaite Tenerifē bauda fantastiskus skatus, jūras veltes un peldes okeānā
Publicitātes foto

Aktrise Vita Baļčunaite 1.5 nedēļas uzturējās Spānijā, tika apskatītas skaistākās vietas, baudītas jūras veltes, bet rīts sākts ar peldi okeānā. Sarunā ar portālu Skaties.lv aktrise atklāj, ka devusies uz šo valsti filmēšanas ietvaros.

Vitai vienmēr bijusi sajūta, ka Spānija viņai ir ļoti pazīstama zeme, kaut arī līdz šim aktrise nekad nebija viesojusies pieminētajā valstī. No attāluma māksliniecei likusies radniecīga valsts kultūra un valoda.

Kādu laiku atpakaļ Baļčunaite apceļoja Portugāles piekrasti, ar kolēģiem no teātra reiz nedēļu uzturējās Itālijā, kur aktieri bija uzaicināti ar izrādi, kuru festivāla ietvaros rādīja katru vakaru.

”Spānija, par kuru reiz skolas laikā izvēlējos rakstīt referātu, vēl līdz šim nebija apciemota. Filmēšanas ietvaros uzturējāmies Tenerifē, tomēr atpakaļ ceļā uz Latviju uz neilgu brīdi sanāca pabūt arī Barselonā.

Man būtu pagrūti izteikt to sajūtu, kad tu pēkšņi nokļūsti vietās, kurās fiziski iepriekš nekad neesi bijis, tomēr dvēseles līmenī viss liekas tik pazīstams, tuvs. To varu sacīt gan par Tenerifi, gan par Barselonu. Gan uz salas, gan pilsētā jutos ļoti mājīgi,” stāsta Vita.

Pirms brauciena aktrise sociālajos tīklos bija ievietojusi informāciju, ka dosies ārpus Latvijas, ka dzīvošana, iespējams, būs teltīs, tādējādi nebūs iespējas uzlādēt telefonu.

Šāds paziņojums ieintriģēja slavenības draugus, un viņa sāka saņemt ļoti daudz vaicājumu par to, uz kurieni un kāpēc dodas. Izrādās, Vita uz Tenerifi devās, lai piedalītos fotogrāfa Sergeja Kondrašina jaunajā projektā.

Filmēšana nesanāca tāda, kāda tā bija sākotnēji iecerēta. Viens no galvenajiem iemesliem bija tas, ka visa ieplānotā scenārija safilmēšanai pietrūka laiks. Vairāk Vitai šobrīd grūti sacīt, viņa tikai var atklāt, ka koncepts tika pamainīts.

”Tā kā bija skaidrs, ka, lai izveidotu visu, kā bija iecerēts, laiks tāpat nepietiks, tad Sergejs, kurš dzīvo Tenerifē jau vairākus gadus, mūs aizveda ekskursijā uz dažādām Tenerifes vietām. – Santa Kruza, Los Gigantes, Teide kalnā, La Laguna un citur. Ikdienā dzīvojām Los Abrigos, jūrnieku ciematā,” par iespēju apskatīt Tenerifes skaistākās vietas priecājas Vita.

Akh. :) #Tenerife #sunset #nature #beauty #inspiration

A post shared by Vita Baļčunaite (@vitabalcunaite) on

Katru rītu aktrisei bija iespēja sākt ar peldi okeānā, tas bija turpat aiz loga. Fantastiski uzmundrinošs dienas sākums tiem, kuriem patīk viļņi, salīdzinoši auksts ūdens. Vitai ļoti patika.

Los Abrigos tiek uzskatīts par zvejnieku ciematiņu, tādēļ tiem, kuriem tīk jūras veltes, tā ir paradīze. Svaigas jūras veltes, kuras pats izraugies un restorānā turpat uz vietas tās pagatavo pavāri, ļoti gardas!

Baļčunaite gan ciemata iezīmes tur nemanīja, viņasprāt, ļoti glīta, gaišas krāsas namiņiem piepildīta, pabiezi apdzīvota vieta.

”Starp lidojumiem īsais uzkavēšanās brīdis Barselonā, ar čemodānu steigā, papagaiļa ātrumā izrullējot cauri galvaspilsētas ielām, bija aizraujošs. Pāris stundās paguvām apskatīt vairākas no nozīmīgākajām vietām. Jutos it kā kādā no iepriekšējām dzīvēm būtu te jau dzīvojusi,” piedzīvotajā dalās Vita.

Pazīstamā aktrise nobeidz savu stāstu ar secinājumu par abām apskatītajām vietām – Ja Los Abrigos uzlādēja ar mieru, tad Barselona uzpildīja ar rosību.

0 Komentāru