“Karsti” foto: Agnese Zeltiņa izrāda savu kārdinošo augumu peldkostīmā

Pievienot komentāru
“Karsti” foto: Agnese Zeltiņa izrāda savu kārdinošo augumu peldkostīmā
INSTAGRAM

Aktrise, rotu meistare Agnese Zeltiņa ir sasniegusi 48 gadu vecumu. Tas neattur aktrisi no rūpēm par sevi un aktīvu dzīvesveidu, kas nodrošina lieliskas formas bikini. Agnese demonstrē vairākus kadrus, kuros redzama peldkostīmā.

Karstajā laikā arī Agnese nespēj turēties pa gabalu no ūdens un iespējas atveldzēties.

Foto: daiļā Agnese Zeltiņa turpina apburt ar jauno matu griezumu

View this post on Instagram

Uz ūdensslēpēm mani pirmoreiz uzlika tētis, 6 gadu vecumā💦 Tas bija sporta nometnē Trikātā, kur no 5 gadiem katru vasaru devos viņam līdzi. Tētis ir uzlicis uz slēpēm un apmācījis simtiem savu skolnieku, jo pats visu mūžu vadīja motorlaivu un bija kaislīgs ūdensslēpotājs. Mēs runājam par 70to gadu beigām😎Toreiz nebija tik mazu slēpju,tāpēc man tika uzvilktas kedas👟, lai salāgotu manu īkstītes pēdu ar smago padomju laika slēpi. Pirmā pieredze nebija laba, es nokritu un tāpēc, ka nepalaidu vaļā striķi, apmēram divus metrus slīdēju zem ūdens un , tiekot no tā ārā, apzvērēju, ka šis nu gan nav tas kas man patīk un 6 gadus muku no tēta un kāpt uz slēpēm nebiju vairs pierunājama. Līdz 12 gadiem, kad manai mazajai māsai @dr.valeine palika 2 gadiņi un mēs tos svinējām ezera krastā. Tad es saņēmos, palūdzu iespēju izbraukt un yesss… tā lieta aizgāja. Turpmākos 5-6 gadus visas vasaras tikai pārsvarā pavadītas pie ezera , kur no rīta līdz vakaram mazie un lielie slēpotāji gaidīja savu rindu un tas mums bija gan vaļasprieks, gan sporta veids, jo slodze visam ķermenim, īpaši kājām un rokām ir pamatīga💪🏄‍♀️Pāris gadu prasīja meistarības slīpēšana ar divām, bet pēc tam, slēpošana uz vienas slēpes, kas man dod brīvības un laimes sajūtu😀Pēc tam, lai kādā valstī es neatrastos, kādos ūdeņos nepeldētu, es vienmēr meklēju laivas un slēpes un iespēju izbaudīt kā slēpo citur 🚣‍♀️🏄 Latvijā pēdējos pāris gadus es slēpoju Baltezerā @aacentrs un šodien beidzot atklāju sezonu!😎👌

A post shared by Agnese Zeltiņa (@actressagnesezeltina) on

Foto: šarmantā Agnese Zeltiņa nogriezusi garās matu cirtas

Nedēļas nogalē aktrise paspējusi gan laiskoties pie ūdens, ļaujoties atpūtai un pārdomām, gan nodoties aktīviem ūdens priekiem, braucot ar SUP dēli.

Rotu meistarei nav jākautrējas no auguma bikini, kā nekā veselīgs dzīvesveids un nodarbības sporta zālē padara viņas formas tvirtas.

Tāpat nekur uz ķermeņa nav novērojams ne grams tauku vai celulīts.

View this post on Instagram

Summer Solstice☀️

A post shared by Agnese Zeltiņa (@actressagnesezeltina) on

Ierakstu komentāros aktrises atbalstītāji izsaka komplimentus, jautā skaista auguma noslēpumu un apbrīno Agneses sportiskumu.

Agnese sākusi nodarboties ar ūdenssportu sešu gadu vecumā, kad tētis uzlicis viņu uz ūdensslēpēm, nu priekšroka tiek dota SUP dēlim.