Jaunās māmiņas Dārtai Danevičai un viņas suņiem liek justies kā zoodārza eksponātiem

Aktieru pāris Dārta Daneviča un Niklāvs Kurpnieks ir lepni, ka par saviem ģimenes mīluļiem var saukt divus suņus. Dārta uzrunā māmiņas, atklājot, kas viņai liek justies neērti.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • žurka

  žurka

  Nu kā lai citādi tām cāļu mammā izskaidro, ka tu neesi eksponāts un Mans suns nav domāts kā tava bērna rotaļlieta kuram drīkst skriet kāt , plēst ausis un plucināt kažoku, ne zoo eksponāts uz kuru jārāda ar pirkstiem un jāatraugā neartikulētas skaņas, ne iebiedēšanas ierocis nepaklausīgajiem bērniem, kurus sola atdot manam sunim saplosīšanai, tā nabaga bērnā uz mūžu radot bailes un nepatiku pret suņiem. Un ja pulcējies ar citiem suņiem lai dotos pastaigā tad vispār sviests, pat pieaugušie paliek stulbi un rādot ar pirkstiem izsaka minējumus par suņu šķirnēm un to raksturojumiem, pat nolaižas līdz personīgiem apvainojumiem to saimniekiem. Nu bāc jums patiktu ja es ietu un uz jums rādītu ar pirkstu un teiktu ak kāds stulbs tev mētelis mugurā būtu tu labāk vējjaku pirkusi, vai priekš kam tu dzemdē bērnu , būtu labāk ceļojumā braukusi, ai cik tev debīla bārda labāk dzemdējis bērnus utt. utt Nemāciet citus dzīvot un es neteikšu kur jums iet! Dārta malacis! Paldies, ka esot publiska persona nebaidies par to runāt skaļi.
  • Marta

   Marta

   Žurka bravo! Parakstos zem katra vārda! Nesekoju līdzi Dārtas dzīvei, bet pareizi ir uzrakstijusi! Žēl ka audzinātu cilvēku kas saprot ka tā uzvesties nav normāli ir tik maz!
 • Snorke

  Snorke

  Nosaukt suni par savu bērnu! cik žēl,ka tik smuka meitene jau tik agri sagājusi sviestā!
  • Ajj

   Ajj

   Tu nekad nezini cilvēka dzīves stāstu, nenosodi, ja nezini. Katram ir savs stāsts, sav laime, savas izvēles.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!