Jaunās māmiņas Dārtai Danevičai un viņas suņiem liek justies kā zoodārza eksponātiem

Aktieru pāris Dārta Daneviča un Niklāvs Kurpnieks ir lepni, ka par saviem ģimenes mīluļiem var saukt divus suņus. Dārta uzrunā māmiņas, atklājot, kas viņai liek justies neērti.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Jh

  Jh

  Bija reiz darisana ar Dartu. Vina ir loti ipatnejs un divains cilvecins. Spej uztaisit dramu un traci "no zila gaisa". Interesanti ka teatri vina sastradajas ar kolegiem? Vai tas savukart ir autoritates,kuru prieksa nesprega!?
 • Vecmamina

  Vecmamina

  Būtu laiks saviem bērniem .galu galā esi sieviete -paņem kādu bērniņu un audzini ar mīlestību
 • Puce

  Puce

  Ja būs pašai bērni sapratīs.
  Bet baigā jau problēma,ej garām un nepievērs uzmanību.
  Vai tad žēl ka bērnam norāda uz tavu kranci😁
 • Hanna

  Hanna

  Man ir suns, bet viss kārtībā ar galvu. Es kā saimnieks nospraužu robežas, un arī atbildu par savu dzīvnieku. Nekad nav traucējuši vecāki ar bērniem.
 • Ir

  Ir

  Ar suņiem jāpastaigājas tam atvēlētās vietās, nevis pa pilētu
  Suņu pastaigas vietās, neviens bērns, nerādīs ar pirkstu uz viņas suni 🤣🤣🤣
 • Krista

  Krista

  Zoss-tapat ka sacepas par blondiem matiem, tagad uzkapa princesei un vinas suņiem.. Pilnigs tupuma iemiedojums...
 • goda vārds, vēmiens nāk!

  goda vārds, vēmiens nāk!

  Debilā bezdarbniece var vākties uz mēžu dzīvot ar saviem krančiem un piegulētāju! Nožēlojams un pretīgs cilvēks. Es arī domāju, ka aiz bezdarbības sākušās kādas nobīdes saprātiņā, jas jau tā ir kā cālim!
 • Ruta

  Ruta

  Tas nav sviests!Mani beerni,mazbeerni,sunni un kakki-visi ir mani beerni,visus jaamiil no sirds un par visiem ir jaaruupeejas!
 • X

  X

  Tev, vecenīt, ar galvu kaut kas nav riktīgi, sakāpis kaut kas, vai sagriezies ne tā. Nu neesi jau nekāda karaliene😄 nokritīsi reiz no savas galvas uz deguna šitā domājot😆😆😆
 • True

  True

  Dārtai vēl nav bērnu, tāpēc pietrūkst izpratnes par to, kā bērniem māca izzināt apkārtējo pasauli. Es arī saviem bērniem esmu rādījusi uz ielas: redz, kāds skaists, liels, mazs, pūkains, melns, balts utt. suns, kaķis; parkos dzeltenas pienenes, smaržo liepas, adataini kastaņi utt. Tai pat laikā mācu, ka svešu suni, kaķi aiztikt nedrīkst. Kad pašai būs bērni, tad arī mācīs no dzīvās dabas.
  Māksliniecei vbt šķiet, ka viņa ir sabiedrībā zināma persona, tāpēc tiek pievērsta uzmanība. Hmm.. patiesībā reti uz ielas atpazīstu aktierus, dziedātājus utt. Un, ja atpazīstu, nekādu pastiprinātu uzmanību neizrādu.. ja kas..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!