Izšķīries Dailes teātra skaistais pāris Dārta Daneviča un Niklāvs Kurpnieks

8 komentāri
Izšķīries Dailes teātra skaistais pāris Dārta Daneviča un Niklāvs Kurpnieks
INSTAGRAM

Pēc četru gadu kopā būšanas izšķīries viens no Latvijas skaistākajiem aktieru pāriem – Dailes teātra zvaigznes Dārta Daneviča un Niklāvs Kurpnieks.

Par Dārtas Danevičas un Nikāva Kurpnieka attiecībām sabiedrība uzzināja 2017. gada vasarā, kas abi jau labu laiku bija draudzējušies. Kopš tā brīža abi atstāja mīloša un saskanīga pāra iespaidu.

Kā intervijā Skaties.lv savulaik, runājot par to, kā ir plecu pie pleca ar mīļoto būt uz vienas skatuves, Dārta atzina, ka tas allaž bijis veiksmīgi.

”Man tas ir patīkami, interesanti un labs izaicinājums. Man šķiet, profesionāliem cilvēkiem tas nekādā veidā nav traucēklis,” izteicās Daneviča.

Marta vidū Dārta sociālajos tīklos pavēstīja, ka izīrē savu dzīvokli, liekot nojaust, ka viņas kopdzīve ar Niklāvu ir sašķobījusies.

Kā vēlāk pamanīja vērīgākie, gan Dārta, gan Niklāvs no sociālajiem tīklos dzēsuši savas kopbildes.

Aprīļa vidū Dārta intervijā Laurai Saulītei “YouTube” kanālā “Generation Famous”, runājot par attiecībām ar Niklāvu, lika noprast par sarežģījumiem tajās.

Par to, ka skaistajam mīlas stāstam tik tiešām pienākušas beigas, šonedēļ raksta žurnāls ”Kas Jauns”, kuram Kurpnieks apliecinājis, ka abi izšķīrušies jau gada sākumā.

“Neviens no mums pie kāda neaizgāja,” atzinis Kurpnieks, bet šķiršanās iemeslu sīkāk nav komentējis.

Kā raksta žurnāls, Daneviča varētu būt uzsākusi romantiskas attiecības ar politiķi Artusu Kaimiņu, taču ne viens, ne otrs to izdevumam nav apstiprinājis.