Intars Rešetins pēc dabas ir bailīgs, tāpēc atsakās izmēģināt sen kārotas aktivitātes

0 Komentāru
Intars Rešetins pēc dabas ir bailīgs, tāpēc atsakās izmēģināt sen kārotas aktivitātes
instagram.com/intars.resetins/

Aktieris, režisors Intars Rešetins savas vecākās meitas mudināts sociālajā tīklā ”Instagram” veltīja laiku saviem faniem. Slavenība vairāku stundu garumā atbildēja uz atbalstītāju uzdotajiem jautājumiem. Mākslinieks atklāja daudzas interesantas lietas par sevi, kas līdz šim bija nezināmas Intara faniem.

Izrādās pēc vidusskolas beigšanas Intars šaubījies starp aktiera un skolotāja profesijām. Tāpēc iestājies divās universitātes, bet beigās izlēmis par labu aktiera profesijai. Galvenais ir izvirzīt mērķus un darīt visu, lai tos realizētu. Kā galvenās lietas, kuras palīdzētu kļūt par izvēlētās profesijas lietpratēju Intars nosauc pieredzi un nebaidīšanos no kļūdām.

Intaram nav tādas sapņu lomas, kuru viņš vēlētos spēlēt, būtiskāks ir režisors un pārējā komanda, ar kuru sastrādāties. Pasaulē ir daudz labas dramaturģijas, brīnišķīgu lomu, kuras viņš vēlētos spēlēt.

Viens no smieklīgākajiem momentiem, kas noticis uz skatuves, bijis izrādē, ”Milēdija”, kur aktierim bija jāiedzer inde, jānobļaujas, ka saindēts un jānomirst. Viņš turpinājis spēlēt, kas citiem aktieriem licis sākt smieties.

Mākslinieks neslēpj, ka aktieriem savienot skatuvi ar ģimenes dzīvi ir daudz vienkāršāk, kā aktrisēm. Rūpīgi plānojot savu laiku, kompromisu var atrast vienmēr. Mirkļos, kad viss ir slikti tieši ģimene, un apziņa, ka mājās viss ir kārtībā palīdz sajust iedvesmu. Ja ģimenei viss ir labi, pārējais ir mazsvarīgs.

Saņemot jautājumu par klausīšanu bērniem, aktieris atbild, ka bērni ir tie, kuri audzina vecākus un veido viņus par tiem, par ko beigu beigās vecāki kļūst.

Ģimenē rūpes par ēdiena gatavošanu jāuzņemas sieviņai, slavenībai vairāk patīk baudīt, ne gatavot. Mīļākais aktiera ēdiens ir mammas sarūpētais.

Ja viņam būtu iespēja ar kādu no slavenībām kopā vakariņot, viņš izvēlētos lielā kino grandu, aktieri un režisoru Vudiju Alenu.

Aktieris neslēpj, ka pēc dabas ir ļoti bailīgs, un nereti bailes viņu attur no dažādu, vēlamu lietu izmēģināšanas. Slavenība sapņo virs Rīgas palidot ar paraplānu, bet bailes no augstuma to attur.

Intars neslēpj, ka ir samērā azartisks, ja viņam kāda darba ietvaros būtu diena jāpavada halātā, viņš no izaicinājuma neatteiktos un visur ietu rīta svārkos.

Bailīgums tomēr netraucējaaktieri filmā ”Svingeri” izģērbties. Izrādās, viņa ķermenis, ir darba instruments, un, ja scenārijā rakstīts, ka varonim jābūt kailam, tad aktieri spēlē kaili. Protams, kailums nevar būt pašmērķīgs.

 

0 Komentāru