Ievērojot indiešu tradīcijas, apprecējusies aktrise Prijanka Čopra un dziedātājs Niks Džonass

Pievienot komentāru
Ievērojot indiešu tradīcijas, apprecējusies aktrise Prijanka Čopra un dziedātājs Niks Džonass

2. decembrī laulības ostā iestūrēja aktrise Prijanka Čopra un dziedātājs Niks Džonass. Jaunlaulātie romantiskās attiecībās bija vairāk nekā gadu, bet saderinājušies četrus mēnešus. Pāris par laulību norises vietu izvēlējās Indiju, kur apprecējās gan tradicionālā, gan indiešu manierē.

Mīlnieki saderinājās pēc gada ilgām attiecībām un uzreiz gatavojās kāzām. Kā nekā ja mīlestība ir tik spēcīga, tad nav ko vilkt garumā!

Pirmā kāzu ceremonija bija tradicionālā, un pāri salaulāja Nika tēvs Pols Džonass.

Otrā kāzu ceremonija norisinājās, ievērojot visas indiešu tradīcijas, tādā veidā godinot līgavu un viņas ģimeni.

Kāzu fotogrāfijas mīlnieki publiskojuši sociālajā tīklā ”Instagram”, ļaujot atbalstītājiem ielūkoties viņu īpašajā dienā.

Jaunais vīrs foto parakstā raksta, ka lieliskākais, ko viņam un Prijankai ir devušas viņu romantiskās attiecības, ir kultūras iezīmju pieņemšana, izprašana un kļūšana par daļu no otra dzīves.

Kāzās piedalījās arī Nika brālis Džo Džonass, kurš ceremonijas apmeklēja kopā ar savu mīļoto, seriāla ”Troņu spēles” zvaigzni Sofiju Tērneri.

Pāri sociālajos tīklos sveica arī dizainers Ralfs Lorēns, kurš lepojas, ka viņam bijis tas gods tik īpašās laulību ceremonijas apģērbt slaveno pāri.

Lasi vēl