Ieva Florence-Vīksne publisko romantisku foto un dalās pārdomas par vīriņu

1 komentārs
Ieva Florence-Vīksne publisko romantisku foto un dalās pārdomas par vīriņu
INSTAGRAM

Vasaras izskaņā laulības ostā iestūrēja aktieri Ieva Florence un Oskars Vīksne. Pēc laulībām pāris priecē ar romantiskiem foto, viens otram velta mīļus vārdus, kuri ļauj atbalstītājiem noticēt, ka īsta mīlestība pastāv.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Ieva publiskojusi romantisku fotogrāfiju. Fotogrāfijā Oskars skūpsta mīļotās pieri, bet viņa pieglaudusies vīriņam – mīļi smaida, turot rokās ziediņu.

Foto: aktrise Ieva Florence-Vīksne kaila dodas peldēties

View this post on Instagram

Reiz teica man vārdus, kas skanēja cēli: “Ieva, Oskars pēc kura tiecas aktieri ir liels metāla gabals, auksts un smags, nekustīgs un ciets, bet Tavs Oskars ir dzīvs un īsts, silts un kustīgs – Tavs vislielākais novērtējums, acu raugs un patiesība. Tava vislielākā atzinība un Mīlestība!” /. M. S. / . Svarīgi ir tiekties pēc vērtībām īstām – cilvēkā, dabā, dzīvē. Ne falšas un no realitātes atrautas, bet īstas, garšīgas un piepildītas! Mēs jau paši izvēlamies, vai tomēr izvēlas mūs?! Šā vai tā – dzīve mums viena un svarīgi, ka izvēle tiek izdarīta. Esmu pateicīga šai dienai, jo tā Tava atnākšana! /I. F. V. / Photo by Roberts Āboltiņš @robertsaboltins #together #love #trust #light #energy #bday #thankful #giving #share #be #arounf #live #life #happy #happiness #new #year #inspire #inspiration #shine #family #tight #respect #growth

A post shared by Ieva Florence – Vīksne (@ieva_florence) on

Foto: Ieva Florence-Vīksne kopā ar vīru devusies medusmēnesī

Fotogrāfijas parakstā aktrise izmantoja vārdus, kuri reiz viņai pateikti par mīļoto un skanējuši ļoti cēli.

”Ieva, Oskars, pēc kura tiecas aktieri, ir liels “metāla gabals”, auksts un smags, nekustīgs un ciets, bet tavs Oskars ir dzīvs un īsts, silts un kustīgs. Tavs vislielākais novērtējums, acuraugs un patiesība. Tava vislielākā atzinība un mīlestība,” reiz dzirdēto atkārto Ieva.

Ieva uzskata, ka svarīgi ir tiekties pēc īstām vērtībām – cilvēkā, dabā, dzīvē. Ne falšas un no realitātes atrautas, bet īstas, garšīgas un piepildītas!

Aktrise aizdomājas, vai dzīvē mēs paši izvēlamies, vai tomēr izvēlas mūs? Ieva domā, ka dzīve ir viena un svarīgi, ka izvēles vispār tiek veiktas!