Komentāri
Iemīļoti aktieri neierastā ampluā: Dumburs un Kivlenieks pārsteidz futbolistu statusā
Publicitātes foto

Pošoties gada lielākajam notikumam teātra dzīvē – ”Spēlmaņu naktij”, kas notiks 23. novembrī, Latvijas teātru aktieri apvienojuši spēkus komandā, lai nākamās nedēļas sākumā izietu futbola laukumā pret pasaulē populārākā sporta veida vietējiem korifejiem.

Paredzams, ka draudzības spēle starp Latvijas teātru aktieriem un Latvijas augstākās līgas klubu ”FK Metta/Latvijas Universitāte”, kuras rindās ir vairāki Latvijas futbola izlašu spēlētāji, būs patiesi aizraujoša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz laukuma aktieru komandā izies vairāki latviešu TV seriālu skatītājiem iemīļoti aktieri –Nacionālā teātra aktieris un TV3 seriāla ”Svešā seja” zvaigzne Kaspars Dumburs, par Mello dēvētais Gints Grāvelis, ”Viņas melo labāk” fanu iemīļotie Gints Andžāns (Dailes teātris) un Kārlis Neimanis (Valmieras teātris), ”UgunsGrēka” zvaigzne Emīls Kivlenieks.

Viņiem pievienosies Dainis Grūbe (Dailes teātris), Kristians Kareļins, Ivars Kļavinskis, Kristaps Ķeselis, (Nacionālais teātris), Imants Strads, Aigars Apinis, Kārlis Avots (Valmieras teātris), Toms Veļičko (Jaunas Rīgas teātris) un Madars Zvagulis.

Notikumam par godu aktieri ļāvušies īpašai fotosesijai, kur pozē futbolistu formās.

Draudzības spēle futbolā norisināsies pirmdien, 23.oktobrī, ”Elektrum” Olimpiskā centra futbola laukumā.

Līdz ar futbola spēli tiks atklāts ”Spēlmaņu nakts” skatītāju balsojumu, kurā simbolisko pirmo balsojumu veiks tieši abas komandas. Kā ierasts, mēnesi pirms Gada balvas Teātrī ”Spēlmaņu nakts” balvu pasniegšanas ceremonijas, arī skatītāji ir aicināti izteikt savu viedokli, balsojot par gada labāko izrādi, labāko aktrisi un aktieri.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl