Hīta Ledžera bijusī mīļotā, godinot aktiera piemiņu, publisko līdz šim neredzētus foto

0 Komentāru
Hīta Ledžera bijusī mīļotā, godinot aktiera piemiņu, publisko līdz šim neredzētus foto
AFP/SCANPIX

Izcilā austrāliešu aktiera Hīta Ledžera bijusī draudzene Hetere Greiema īsi pēc viņa nāves gadadienas sociālajos tīklos dalījusies ar vairākām neredzētām fotogrāfijām, kas saviļņojušas viņa talanta cienītājus.

Šogad aprit 13 gadu, kopš 2008. gada janvārī pēc nejaušas recepšu zāļu pārdozēšanas Hīts Ledžers devās mūžībā. Viņam bija tikai 28 gadi.

Godinot aktiera piemiņu, Ledžera bijusī draudzene aktrise Hetere Greiema vietnē ”Instagram” publiskojusi virkni foto no abu kopā pavadītajiem mirkļiem.

”Ejot cauri savām fotogrāfijām, atradu šīs. Vienkārši pieminot šo laiku. Hīts Ledžers bija tik īpašs cilvēks,” norādījusi Hetere.

Divām no bildēm abi redzami, mīļi apskāvušies, bet viena fotogrāfija tapusi kā “selfijs” – Hīts ar profesionālu fotokameru iemūžinājis savu spoguļattēlu.

Tiek uzskatīts, ka abus aktierus kopā saveda liktenis – viņi satikās Prāgā. Hetere tajā laikā strādāja pie filmas “From the hell”, kur filmējās arī Džonijs Deps, bet Ledžers piedalījās ”Bruņinieka stāstā”.

Abu mīlasstāsts bija neaizmirstams, bet īss – viņu attiecības ilga no 2000. gada oktobra līdz 2001. gada jūnijam.

Ledžers no dzīves aizgāja brīdī, kad noritēja darbs pie režisora Terija Giljama filmas ”Doktora Parnasa iedomu pasaule” (”The Imaginarium of Doctor Parnassus”). Bet pasaule viņu atceras arī pēc lomām filmās ”Spītnieces savaldīšana” (”10 Things I Hate About You”), ”Patriots” (”The Patriot”), ”Monstru balle” (”Monster’s Ball”), ”Kazanova” (”Casanova”).

Par lomu skandalozajā filma ”Kuprainais kalns” (”Brokeback Mountain”) Ledžers tika nominēts Amerikas kinoakadēmijas balvai ”O”skars kā labākais aktieris, saņēma ”Zelta Globusa” balvu kā labākais aktieris, kā arī citas prestižas balvas.

Viena no viņa pēdējām lomām bija Džokers Betmena sēriju filmā ”Tumšais bruņinieks” (”The Dark Knight”).

0 Komentāru