”Glābējzvana” aktierim atklāts vēzis ceturtajā stadijā

1 komentārs
”Glābējzvana” aktierim atklāts vēzis ceturtajā stadijā
AP/SCANPIX

1990. gadu populārā jauniešu seriāla ”Glābējzvans” (”Saved by the Bell”) aktierim Dastinam Daimondam diagnosticēts vēzis ceturtajā stadijā, viņa pārstāvji pavēstījuši ”Entertainment Weekly”.

44 gadus vecā Dastina Daimonda pārstāvji neatklāj vēža paveidu, bet diagnozi dēvē par “nopietnu” un apstiprina, ka vēzis ir attīstījies ceturtā stadija.

Patlaban aktieris atrodas slimnīcā Floridā. “Viņam tiek veikta ķīmijterapija, tāpēc viņš tur atradīsies vēl vismaz nedēļu,” skaidroja viņa pārstāvis. “Līdz nākamajai nedēļai mēs daudz labāk sapratīsim viņa stāvokļa smagumu un to, kāda ārstēšana viņam būs nepieciešama.”

Kā EW atklājis cits aktiera pārstāvis, Daimonda medicīniskās problēmas sākās ar “milzīgu kamolu uz kakla”.

Dastins Daimonds popularitāti iemantoja kā Skrīča lomas atveidotājs populārajā jauniešu seriālā “Glābējzvans”, taču tā turpinājumā, kas tapa pērn un kurā piedalījās vairāki iemīļoti aktieri no oriģinālā seriāla, Deimonds nefilmējās. Kā tika skaidrots, Skrīčs ar savu robotu Kevinu mitinās “starptautiskajā kosmosa stacijā”. Vēlāk Deimonda komanda apstiprināja EW, ka aktierim bijušas pārrunas par viņa filmēšanos turpinājuma otrajā sezonā.