Foto: zvaigznes uz festivāla ”Jūras pērle” sarkanā paklāja

1 komentārs
Foto: zvaigznes uz festivāla ”Jūras pērle” sarkanā paklāja
Dinara Nikiforova

Nedēļas sākumā Dzintaru koncertzālē tika atklāts otrais teātra un kino mūzikas festivāls ”Jūras pērle”. Uz festivāla sarkanā paklāja divu dienu laikā pabijuši spoži un iemīļi kino un teātra aktieri no Latvijas, Lietuvas un Krievijas.

Festivāls ”Jūras pērle” notiks līdz 3. augustam, un skatītājus gaida vēl trīs neaizmirstamas dienas kopā ar iemīļotajiem māksliniekiem, iespaidīgas koncertprogrammas un jaunas tikšanās ar zvaigznēm.

Šiks un elegance: teātra un kino zieds mirdz festivāla ”Jūras pērle” atklāšanā

Starp pirmo dienu dalībniekiem uz festivāla “Jūras pērle” sarkanā paklāja mirdzēja tādi ievērojami pašmāju skatuves mākslinieki kā Olga Dreģe, Mirdza Martinsone, Lilita Ozoliņa, Andrejs un Juris Žagari, Ivars Kalniņš, Lelde Vikmane, Leons Krivāns, Arnis Līcītis, Juris Strenga, Pauls Butkēvičs, Valdis Pelšs, Andris Bērziņš un citi.

Festivālu pagodinājuši arī virke ārvalstu viesu – Regimants Adomaitis, Juozas Budraitis, Romualds Ramanauskas, Vladimirs Kačans, Mihails Bojarskis, Sergejs Migicko, Dmitrijs Djuževs, Aleksejs Kortņevs, Dmitrijs Haratjans, Irina Medvedeva, Valērija Lanskaja, Vera Aļentova, Irina Muravjova, Goša Kucenko, Nikita Visockis, Sergejs Seļins, Igors Skļars, Anna Kovaļčuka, Ribņikova teātra artisti un daudzi citi.

Kopumā festivālu Jūrmalā apmeklē vairāk nekā 140 populāru aktieru, režisoru, producentu, scenāristu, komponistu no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un citām valstīm.

Katru dienu festivāla vakara programma turpināsies neoficiālā gaisotnē atpūtas kompleksā ”X.O Beach Lounge & Club”, kur būs iespēja tikties ar festivāla viesiem un uzstāsies dažādi muzikālie kolektīvi un mākslinieki.

1 komentārs