Foto: “Spēlmaņu nakts” ceremonijas viesu smalkais stils

1 komentārs
Foto: “Spēlmaņu nakts” ceremonijas viesu smalkais stils
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64 / SINTIJA ZANDERSONE, LETA

Otrdien, teātra mākslas reformatora Eduarda Smiļģa 135. dzimšanas dienā, Dailes teātrī tika apbalvoti aizvadītās teātra sezonas izcilākie iestudējumi un individuālie sniegumi.

Pasākumā Dailes teātrī šajā vakarā tikās viss Latvijas aktiermākslas zieds – aktieri, režisori, mūziķi, dejotāji, teātru direktori un citi ar skatuves mākslu cieši saistīti ļaudis.

”Spēlmaņu nakts” ceremoniju apmeklēja arī sabiedrībā zināmas personas, tostarp miljonārs, azartspēļu biznesa turētājs un mākslas mecenāts Jānis Zuzāns ar jauno draudzeni un Rīgas domes deputāts Oļegs Burovs ar kundzi Svetlanu.

Pasākumu baudīt klātienē bija ieradies arī valsts pirmais pāris – Latvijas prezidents Egils Levits ar kundzi Andru Leviti.

Kā ziņots, šogad “Spēlmaņu naktī” triumfu piedzīvoja režisora Viestura Kairiša iestudējums “Smiļģis” Dailes teātri.

Ceremonijā uzstājās Liene Kinča, Perīna Madefa, Sniedze Prauliņa, Kristīne Zadovska, Intars Busulis, Andris Keišs, Miķelis Putniņš, Šipkēvics, kā arī Latvijas Radio bigbends un mākslinieciskais vadītājs Kārlis Vanags, valsts akadēmiskais koris “Latvija” un mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Māris Sirmais.

1 komentārs