Foto: Ieva Florence-Vīksne pārsteidz ar jaunu vizuālo tēlu

41 komentārs
Foto: Ieva Florence-Vīksne pārsteidz ar jaunu vizuālo tēlu
INSTAGRAM

Ar spilgtām vizuālajām pārvērtībām šopavasar savus fanus pārsteigusi aktrise un “influencere” Ieva Florence-Vīksne – viņa mainījusi frizūru.

Skaistā aktrise Ieva Florence-Vīksne, kura Valentīna dienā kļuva par māmiņu dēlam, ir aktīva sociālo tīklu lietotāja, un šonedēļ viņa saviem atbalstītājiem vietnē “Instagram” vēstījusi, ka ļāvusies ārējām pārvērtībām.

Ievas publicētajā foto redzams, ka tagad viņa lepojas ar tā dēvēto poniju, kas tautas valodā iesaukts par “čolku”.

Lai arī nogriezt salīdzinoši nedaudz, efekts ir patiesi iespaidīgs, un, kā liecina aktrises fanu reakcija, viņiem pārvērtības ļoti iet pie sirds.

Kā sekotājiem atklājusi Ieva, ka vizuālās pārmaiņas nav bijušas mirkļa vājums, bet gan ilgi izsvērts solis.

”Sajūta ir tā pēc, kuras vados. Un šoreiz bez liekām scēnām, ar vienas dienas asarām un lielu prieku, sajūsmu par izdarītā nesumu varu teikt sev: “Paldies par uzdrīkstēšanos!”,” viņa raksta.

”Ja man īsumā jāpastāsta, tad varu teikt tā, ka pārmaiņām briestu ilgi. Bet, kad esmu nobriedusi, ko mainīt, savu sajūtu virumā, tad ir jādara. Esot komfortā, patīk sevi ielikt nekomfortā, jo tikai tā mēs paplašinām savas iespēju robežas un spējam atvērt arī citas durvis, ko agrāk neesam pazinuši. Citiem vārdiem sakot, pieredze ir mūsu augsne.

Un, ja uzticos savām sajūtām, tad varu būt brīva jeb dzīvot “šeit un tagad”. Nevis katru dienu domāt: Kā bija? Un kā būtu, ja būtu? Es esmu šeit un tagad uz visiem 100!” sekotājiem vēstī aktrise.