Foto: Holivudas zvaigznes aktieru ģildes balvu ceremonijā valdzina ar eleganci

0 Komentāru
Foto: Holivudas zvaigznes aktieru ģildes balvu ceremonijā valdzina ar eleganci
GILBERT FLORES/BROADIMAGE/SCANPIX / AFP/SCANPIX

Turpinoties balvu pasniegšanas sezonai, svētdien, 19. janvārī, Losandželosā tika sadalītas prestižās “Screen Actors Guild Awards” jeb Ekrāna aktieru ģildes balvas. Šogad ceremonija norisinājās 26. reizi.

Ierasti par apspriestu tematu kļūst ne vien balvu sadalījums, bet arī ceremonijas viesu stils. Šoreiz Holivudas zvaigznes prožektoru gaismā demonstrēja īstu stila un labas gaumes paraugstundu.

Par vienu no labāk ģērbtajām pasākuma apmeklētājām modes ”policisti” atzinuši Skārletu Johansoni, kura žilbināja garā satīna kleitā ar dziļu dekoltē no zīmola “Armani” kolekcijas.

Ar eleganci pasākumā apbūra arī Dženifera Anistone, kura vakaram bija izvēlējusies ekstravagantā dizainera Džona Galiāno darinātu baltu zīda vakarkleitu.

Šoreiz vilties nelika arī dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa, kura nesen notikušajā ”Zelta globusa” ceremonijā tika atzīta par visbezgaumīgāk ģērbto pasākuma viešņu. Ceremonijā Lopesa žilbināja ar melnu, pieguļošu vakarkleitu ar atkailinātiem pleciem un muguru, bet tērpa ”odziņa” bija garā šleife.

Par savu nevainojamo ārieni daudz komplimentu izpelnījušās arī citas Holivudas zvaigznes, starp kurām ir arī Rīza Viterspūna, Nikola Kidmena, Renē Zelvēgere, Šarlīze Terona.

0 Komentāru