Foto: glamūrs un krāšņi dekoltē uz Venēcijas sarkanā paklāja

Pievienot komentāru
Foto: glamūrs un krāšņi dekoltē uz Venēcijas sarkanā paklāja
ZUMAPRESS/SCANPIX

Trešdien, 28. augustā, ar krāšņu ceremoniju, klātesot daudzām kino pasaules spožākajām zvaigznēm, atklāts prestižais Venēcijas kinofestivāls.

76. Venēcijas festivāls atklāts ar japāņu režisora Hirokazu Koreedas filmu “La Verite”, un svinīgais pasākums pulcēja gan kino zvaigznes, gan šovbiznesa pārstāvjus.

Par galvenajām varonēm uz sarkanā paklāja kļuva franču aktrises Katrīna Denēva, kura pasākumā mirdzēja melnā kleitā, kurai pāri pārvilkta sarkana veste ar paceltu apkakli, un Džiljeta Binoša, kura klātesošos apbūra kleitā ar atsegtiem pleciem un dekoltē.

Fotogrāfu ievērību uz sarkanā paklāja izpelnījās arī citu joma pārstāves, piemēram, grupas ”Spice Girls” dalībniece Melānija Brauna jeb Mela B un viņas zeltītais tērps.

Vienalzīgus neatstāja arī vairākas modeles – ”Victoria’s Secret” zvaigzne Kendisa Svanepoela, kura pasākumu apmeklēja mirdzoša auduma kleitā ar dziļu šķēlumu, somāliešu izcelsmes amerikāņu daiļava Imana, brazīliešu modele Isabeli Fontana un zviedru daiļava Elza Hoksa un viņas divdaļīgais tērps ar atsegto vidukli un muguras daļu.

Festivālu, kas tiek uzskatīts par starta platformu “Oskaru” nominācijām, šogad solījuši apmeklēt arī vairāki Holivudas spīdekļi – Breds Pits, Džonijs Deps, Kristena Stjuarte, Merila Strīpa un Skārleta Johansone.

Venēcijas kinofestivāls noslēgsies 7. septembrī.