Foto: glamūrs un krāšņi dekoltē uz Kannu sarkanā paklāja

Pievienot komentāru
Foto: glamūrs un krāšņi dekoltē uz Kannu sarkanā paklāja
IMAGO IMAGES/PANORAMIC/SCANPIX

Otrdien, 14. maijā, Francijas Rivjēras pilsētā ar sarkano paklāju un ASV režisora Džima Džārmuša filmu par zombijiem “The Dead Don’t Die” oficiāli tika atklāts Kannu kinofestivāls – viens no pasaulē nozīmīgākajiem kinoindustrijas pasākumiem.

Kannu kinofestivāla sarkanais paklājs citu šovbiznesa pasākumu vidū ierasti atšķiras ar īpaši elegantu un gaumīgu tērpu parādi. Arī šogad, kad festivāls notiek 72. reizi, kinozvaigznes, modeles un citas daiļavas demonstrēja īstu stila un labas gaumes paraugstundu.

Par vienu no galvenajām zvaigznēm tērpu parādē kļuva britu aktrise Tilda Svintone, kurai uzticēta loma Džārmuša jaunajā zombijfilmā. Kinozvaigzne festivāla atklāšanu apmeklēja, tērpusies atturīgā pelēkā kleitā, ko bagātināja spīdīgas detaļas kleitas augšdaļā.

Savukārt Svintones ekrāna partnere kinolentē amerikāņu popzvaigzne Selīna Gomesa vakaram bija izvēlējusies baltu, pieguļošu divdaļīgu kleitu ar izteiktu šķēlumu.

Arī īstu eleganci uz sarkanā paklāja izcēlās arī amerikāņu aktrises Džuliana Mūra un Eva Longorija un dziedātāja Angele.

Bez uzmanības nepalika arī citu jomu pārstāves. Divas “Victoria’s Secret” modeles – brazīliešu skaistule Alesandra Ambrosio un holandiešu daiļava Romija Strijda – uz saviesīgo burziņu ieradās augumu izceļošos tērpos – caurspīdīgās kleitās ar izteiksmīgiem šķēlumiem. Piedevām Strijda žilbināja ar drosmīgu dekoltē.

Kannu festivāls ilgs līdz 25. maijam, un uz “Zelta palmas zariem” pretendē tādi pasaulē kinomeistari kā Džārmušs, Kventins Tarantino, Pedro Almodovars, brāļi Dardēni, Kens Loučs, Ksavjē Dolans, Terenss Maliks un citi. Kannu galvenā konkursa filmas vērtēs žūrija, kuru vada režisors Alehandro Gonsaless Injaritu.