Foto: Gints Grāvelis kopā ar brāļiem un tēvu dodas vairāku dienu braucienā ar motocikliem

0 Komentāru
Foto: Gints Grāvelis kopā ar brāļiem un tēvu dodas vairāku dienu braucienā ar motocikliem
facebook.com/gints.gravelis.7

Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis ir liels motociklu fans, izrādās tādi paši fani ir arī viņa tētis un brāļi. Ģimenes vīrieši vairākkārt runājuši par iespēju doties kopīgā piedzīvojumā, un beidzot to īstenojuši. Kopumā nobraukti 1000 kilometru.

Informāciju par lielisko ģimenes vīriešu braucienu un fotogrāfijas sociālajā tīklā “Facebook” publiskojis Gints rakstot, ka ir notikumi, par kuriem tiek runāts un runāts, bet tā arī nekas netiek darīts.

Tā arī brāļi sprieduši, ka varētu izbraukt ar motocikliem un obligāti kopā ar tēvu. Visu savās rokās ņēma viens no brāļiem Toms, piedāvājot datumus un informējot, ka tas jādara tagad. Par ideju tika informēts tēvs, un atpakaļceļa vairāk nebija!

Aktieri Gints Grāvelis un Ērika Eglija iepazīst noslēpumaino latgali

“Braucot nogurt man tā arī neizdevās, un kopumā 1000 kilometri noripoja vienā elpas vilcienā,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Gints.

Motociklu ceļojumam Gints izmēģināja jaunu motociklu “Triumph Tiger”, par kuru nu ir sajūsmā, jo motocikls ir pietiekami jaudīgs un “ass”, lai varētu “dauzīties” un nepazaudēt nosvērtību.

Ieraksta komentāros tiek piedāvāts nākamajā šāda braucienā doties aktiera mammai ar vedeklām. Izteikti arī komplimenti jaunajiem vīriešiem, kuri nav atstājuši tēvu novārtā, bet paņēmuši līdzi. Piebilstot, ka šāds brauciens ir jebkura tēva sapnis.

0 Komentāru