Foto: ”Ēnu spēļu” Dīcis Taizemē piedzīvo slapjāko atvaļinājumu mūžā

1 komentārs
Foto: ”Ēnu spēļu” Dīcis Taizemē piedzīvo slapjāko atvaļinājumu mūžā
Privātais arhīvs

Pašmāju detektīvseriāla ”Ēnu spēles” trešās sezonas scenārija autors un Normunda lomas atveidotājs Artūrs Dīcis šo rudeni izmantojis, lai veldzētos Taizemes eksotiskā. Un veldzēties sanācis patiesi daudz, jo kompāniju jau no pirmās dienas pavadījuši šai valstij neraksturīgi laikapstākļi.

Ierasti ilgākam ceļojumam, kurā dodas kopā ar sievu Ievu un dēlu Kārli, Dailes teātra aktieris un “Ēnu spēļu” zvaigzne Artūrs Dīcis cenšas izbrīvēt laiku reizi gadā. Šis bijis netipisks gadījums, jo uz Taizemi Dīcis devies kopā kolēģi no teātra – Mārtiņu Poču, kurš bijis ceļojuma iniciators, un kādu senu draugu.

Atšķirībā no pirmās reizes, kad aktieris šajā Āzijas dienvidu valstī ciemojies kopā ar sievu un ceļojumu pavadījis neizturams karstuma vilnis, šoreiz ceļotāji guvuši pavisam citādāku pieredzi.

”Tas bija slapjākais atvaļinājums, kādā jebkad savā dzīvē esmu bijis,” portālam Skaties.lv atzīst aktieris.

Šajās dienās lijis tik daudz un bieži, ka ielās ūdens nemitīgi bijis vairāk nekā vajadzīgs – pāri potītēm. Tomēr kompānija faktā par netipiskajiem laikapstākļiem atradusi ”zelta maliņu” – nebija tik karsts, turklāt slapjums nebūt nebija traucēklis sērfošanai, kas bijis ceļojuma gala mērķis.

Mājās Artūrs atgriezies no sirds atpūties un priecīgs par iespēju izrauties no ikdienas, tomēr par valsti viņam ir dalītas jūtas.

”Taizemē tūrisms tik ļoti ir ”savēlies” viņiem virsū, ka tas jau sāk traucēt. Tu redzi, ka lielākā daļa uzrakstu ir angliski, krieviski. Sāk jau parādīties, piemēram, kafejnīcas ”Ruskaja kuhņa”, kas, manuprāt, tur neiederas. Te nu mēs esam!” pauž Dīcis.

Notikumiem detektīvseriālā “Ēnu spēles” seko līdzi ik otrdienas vakaru TV3 un TVPlay!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl