Foto: dziedošie aktieri pošas teātra dziesmu programmai ”Mīlestība”

Pievienot komentāru
Foto: dziedošie aktieri pošas teātra dziesmu programmai ”Mīlestība”
GINTS IVUŠKĀNS

Latvijas Nacionālā teātra aktieri šovasar nebūt nestāv dīkā – pulciņš iemīļotu skatuves mākslinieku cītīgi gatavojas koncertprogrammai “Mīlestība”, kuras pirmizrāde izskanēs 19. jūlijā jaunuzceltajā Rojas estrādē.

Koncertprogrammā ”Mīlestība” piedalās aktieri Marija Bērziņa, Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis, Raimonds Celms un Egils Melbārdis, kurš iejutīsies arī koncerta vadītāja lomā. Tā ir latviešu komponistu mūziklu un rokoperu skaņās tērpta atzīšanās divos cēlienos.

Koncerta programmā iekļauti fragmenti no Raimonda Paula mūzikliem ”Meža gulbji”, ”Māsa Kerija” un izrādēm ”Īsa pamācība mīlēšanā”, ”Leģenda par Zaļo Jumpravu”, ”Leo. Pēdējā bohēma”, Jāņa Lūsēna rokoperām ”Indriķa hronika” un ”Sfinksa”, Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas ”Adata” un mūzikla ”Vadonis”, Imanta Kalniņa mūzikas izrādei ”Lilioms”, Ulda Marhileviča traģikomiskās dziesmu spēles ”Tobāgo!”, kā arī Mārtiņa Brauna izrādes ”Mauglis” un citi skaņdarbi.

Nākamie koncerti notiks 20. jūlijā Stopiņu Līgo parka estrādē, 21. jūlijā Dobeles Ķeizarmeža estrādē, 24. jūlijā Liepājā, koncertestrādē ”Pūt, vējiņi”, 8. augustā Valmieras estrādē un 25. augustā Ikšķiles estrādē.