Foto: Disneja jaunā zvaigzne filmas ”Kristofers Robins” pirmizrādēs mirdz latviešu zīmola kleitās

0 Komentāru
Foto: Disneja jaunā zvaigzne filmas ”Kristofers Robins” pirmizrādēs mirdz latviešu zīmola kleitās
Publicitātes foto

Kino kompānijas “Walt Disney Pictures” ilgi gaidītās filmas “Kristofers Robins” pirmizrādēm, kuras norisinājās Losandželosā un Londonā, Latvijas bērnu apģērbu zīmols “Lazy Francis” radīja divas kleitas. Pazīstamā Latvijas zīmola kleitās pirmizrādi apmeklēja Kristofera Robina meitas lomas tēlotāja, jaunā aktrise – Bronte Kārmaikla.

Pirmizrāde Losandželosā norisinājās 30. jūlijā, bet Londonā – 5. augustā. Jaunās aktrises kleitas tika radītas ļoti īsā laikā – to izveide prasīja nedēļu.

“Pie mums vērsās aktrises māte ar lūgumu radīt divas kleitas viņas meitai. Kleitas šuvām pēc individuālas piegrieztnes, laika bija maz. Uzdevumu vēl grūtāku darīja fakts, ka kleitām vajadzēja būt šūtām precīzi uz auguma, nevarējām kļūdīties pat par centimetru, tas ir sarežģīti, ņemot vērā, ka mērus ņēmām sazinoties caur “Skype”,” stāsta zīmola “Lazy Francis” dibinātāja un īpašniece Olga Krūze.

Galvenais kleitu radīšanas iedvesmas avots bija pati filma – visiem pazīstamais lācēns Vinnijs Pūks, kas raisa asociācijas ar medu, noapaļotām formām, un Kristofers Robins, kurš ir slavens pateicoties savam klasiskajam angļu svīterim.

“Sarkanā un zelta krāsa – ir ļoti eleganti, dzīvi apliecinoši toņi, tāpēc mums nebija ne mazāko šaubu, ka tieši tie jāizvēlas veidojot tērpus Brontei,” komentē Krūze.

Abas kleitas tika radītas no dabīgā zīda un apakšsvārki katrai pašūti no veseliem 8 metriem tilla! Jaunās aktrises māte atklāja, ka meita bijusi sajūsmā par tērpiem: ”Tas bija viņas labākais vakars – meita patiesi staroja savā tērpā, un visi bija lielā sajūsmā par skaisto kleitu. Tās tonis bija tik piesātināts!”

“Sarkanās kleitas apkakli apdarinājām ar rišām, tās multfilmās bieži apņem medus podiņus. Vienmēr ir ļoti patīkami strādāt pie unikālām idejām. Šī nav pirmā reize, kad mēs strādājam pie kleitām, kas paredzētas iznācienam uz “sarkanā paklāja”. 2016. gadā “Lazy Francis” radītajā kleitā populārā amerikāņu aktrise Kailija Rodžersa, kura jau filmējas savā nākamajā filmā, apmeklēja Ņujorkas pirmizrādi filmai “Skaistums tev līdzās”.

Šogad viena no galvenās lomas atveidotājām slavenajā Stīvena Spīlberga filmā “Lielais draudzīgais milzis” Rūbija Bārnhila arī pirmizrādi apmeklēja mūsu zīmola kleitā. Un tās nebūt nav vienīgās reizes, kad jaunie aktieri, kuri piedalās kulta filmās, izvēlas “Lazy Francis”,” stāsta Olga.

“Lazy Francis” dizainere un dibinātāja Olga Krūze piedalījās filmas “Kristofers Robins” pirmizrādē Londonā, kuras laikā Bronte Kārmaikla uz sarkanā paklāja iznāca Latvijas zīmola kleitā.
0 Komentāru