Foto: Andželīna Džolija kopā ar bērniem žilbina filmas pirmizrādē

Pievienot komentāru
Foto: Andželīna Džolija kopā ar bērniem žilbina filmas pirmizrādē
AFP/SCANPIX

Trešdien, 9. oktobrī, Eiropas pirmizrādi Londonā piedzīvoja “Disney” studijas filma “Melnā feja Malefisenta: Tumsas valdniece” (“Maleficent: Mistress Of Evil”), kurā galvenā loma uzticēta Holivudas zvaigznei Andželīnai Džolijai. Uz filmas atklāšanas pasākumu aktrise bija ieradusies kopā ar kuplo bērnu pulciņu.

Līdzās 44 gadus vecajai Džolijai filmas pirmizrādē uz sarkanā paklāja mirdzēja četri no viņas un aktiera Breda Pita sešiem bērniem – 11 gadus vecie dvīņi Vivjena un Nokss, 13 gadīgā meita Šilo un adoptētā 14 gadus vecā atvase Zahara.

Īpašu klātesošo un mediju ievērību izpelnījusies arī aktrises satriecošā kleita. Oskarotā kino zvaigzne vakaram bija izvēlējusies sudrabotu modes nama “Ralph & Russo” vakarkleitu. Kleitas pieguļošo augšdaļu papildināja zelta rotas, kas darinātas korsetes stilā. Bet kleitas aizmugurējā daļa bija daļēji atsegta, kas atklāja aktrises tetovēto muguru.

Par godu pasākumam saposušies bija arī Džolijas bērni. Zahara bija tērpusies mirdzošā vakarkleitā, Vivjana – T kreklā un kombinezonā, savukārt viņas dvīņu brālis Nokss un vecākā māsa Šilo bija tērpušies vīrišķīgā apģērbā.

Atgādinām, ka aprīļa vidū kļuva zināms, ka Džolijas un Pita laulības ir šķirta oficiāli.

Andželīna un Breds apprecējās 2014. gadā, bet pēc diviem gadiem Džolija iesniedza laulības šķiršanas pieteikumu. Pāra attiecības ilga 12 gadus.