1 komentārs
Foto: aktrise Agnese Zeltiņa publisko skaistus ģimenes foto
.instagram.com/actressagnesezeltina/

Bijušā mīļotā Rūdolfa Brēmaņa radītā seksa skandāla lielās ažiotāžas laikā aktrise Agnese Zeltiņa publisko skaistus ģimenes foto. Parādot, ka par savu lielāko zeltu un panākumu uzskata savu ģimeni – meitu Mariju Romiju, dēlu Robiju un mazmeitu Mīlu Jasmīnu. Sociālajos tīklos zvaigzne ievietojusi skaistas ģimenes fotogrāfijas, uzsverot, ka ģimene nāk pirmā, bet tikai tad viss pārējais.

Agnese zem vienas no fotogrāfijām raksta, ka viņa nevarētu būt vēl vairāk pateicīga par to, kas viņai pieder, jo viņai ir viņas mīļie, kas ir pats galvenais dzīvē.

Tieši ģimeni, bērnus, mazmeitu aktrise uzskata par savu spēka avotu, kas palīdz dzīvē doties uz priekšu un sasniegt kāroto.

Caur mazmeitu Mīlu Jasmīnu Agnese redz nākotni, toties mazulīte caur viņu var redzēt pagātni, toties tagadnē viņas var mīlēt viena otru un baudīt šos momentus, kamēr vien tie ilgst.

Sociālajos tīklos Zeltiņa ievietojusi fotogrāfiju kur redzama ar dēlu, ar meitu, ar mazmeitu, kā arī bildi, kurā redzams viņas dēls ar savas māsas Marijas meitu.

Fotogrāfijas izpelnās atzinīgus vārdus, ne tāpēc, ka tajās redzamas aktrises darinātās rotas, bet tāpēc, ka mīlestība, labestība, skaistums, kas izstarojas no fotogrāfijām, savaldzina daudzus zvaigznes sociālā tīklā ”Instagram” sekotājus.