Foto: aktieru pāris Ērika Eglija un Gints Grāvelis apceļo dzimto Kurzemi

0 Komentāru
Foto: aktieru pāris Ērika Eglija un Gints Grāvelis apceļo dzimto Kurzemi
INSTAGRAM

Nedēļas nogalē Dailes teātra aktieri Ērika Eglija un Gints Grāvelis devās romantiskā izbraukumā pa Kurzemes ārēm. Pāris dievina atpūtu dabā, tāpēc Latvijas iepazīšana ir tieši tāda atpūta, kāda vislabāk raksturo un piestāv mīlniekiem.

Abi aktieri nāk no Kurzemes, Ērika no Liepājas, bet Gints no Skrundas, šoreiz pāris atpūtai izvēlējās tieši dzimto pusi.

Aktieri Ērika Eglija un Gints Grāvelis pavasara iestāšanos nosvin ar skūpstu

Gints Grāvelis kūpina Ērikas Eglijas Ventā noķerto zivi

Mākslinieki teju vienmēr brīvdienas pavada pie dabas krūts – makšķerējot, kūpinot zivis, baudot klusumu, mieru un uzņemot dabas enerģiju.

Ja citi dodas brīvdienās uz ārzemju kūrortiem, tad Ērika un Gints lieliski prot atpūsties tepat Latvijā. Viss, kas ir vajadzīgs, ir automašīna ar ”iKamper” uz jumta.

Pāris apskatījuši gan pamesto spoku pilsētu Skrunda-1, gan vērojuši kā Kolkas ragā, satiekas Baltijas jūra ar Rīgas jūras līci, tālāk, turpinot ceļojumu pa piekrasti.

Mīlnieki baudījuši pludmales skaistumu, saulrietus un saullēktus, atpūtušies pie ezera, kur iemēģinājuši arī makšķeres, neiztika bez dabas taku izstaigāšanas.

Akmeņainā pludmale pamudināja aktierus no skaistiem, jūras nogludinātiem akmeņiem izveidot sirdi, gluži kā mīlestības simbolu.

Kā tu baudi brīvdienas Latvijā?

Foto: skaistais aktieru pāris Ērika Eglija un Gints Grāvelis bauda rudeni

0 Komentāru