Foto: Agnese Zeltiņa pēc šķiršanās uzplaukusi kā puķe. Aktrise bauda brīvdienas greznā kūrortā

Pievienot komentāru
Foto: Agnese Zeltiņa pēc šķiršanās uzplaukusi kā puķe. Aktrise bauda brīvdienas greznā kūrortā
.instagram.com/actressagnesezeltina/

Jūlija viens no skaļākajiem notikumiem šovbiznesā bija aktrises, rotu dizaineres Agneses Zeltiņas mīļotā vīrieša, uzņēmēja Rūdolfa Brēmaņa izteiktie seksuālie piedāvājumi dizainerei Kristīnei Deimonei. Skaistā aktrise pameta uzņēmēju un nu devusies atpūtas braucienā uz vienu no Eiropas kūrortiem.

Izšķiroties no nodevīgā mīļotā vīrieša Agnese daudz laika veltīja bērniem un mazmeitai. Sociālajos tīklos publiskoja neskaitāmas fotogrāfijas un ierakstus par ģimenes nozīmi cilvēku dzīvēs.

Tieši ģimenes spēks, kā arī rotaslietu zīmols, ļāva aktrisei ātri vien tikt pāri šķiršanās sāpēm, jo īsti nebija laiks, ko veltīt pārdomām par bijušajām attiecībām. Darbs un ģimene parādīja, ka dzīve lieliem soļiem iet uz priekšu.

Aktrises Agneses Zeltiņas skaistie ģimenes foto:

Nu aktrise, devusies atpūtas braucienā uz greznu, šiku piejūras kūrortu. Šis ir pirmais aktrises solo izbrauciens pēc šķiršanās. Bildēs skaistā sieviete redzama enerģijas un dzīvesprieka pilna.

Skaistules sejā nav redzamas noguruma, skumju vai vilšanās pēdas. Droši var apgalvot, ka slavenība uzplaukusi kā puķe.

Agnese bauda gan peldes okeānā, gan baseinos, sauļojas, vakaros dodas pastaigās, vakariņo un vēro viesnīcas piedāvāto izklaides programmu, bauda ūdenspīpi un mielo acis ar lieliskajiem dabas skatiem.

Apburošos skatus no atvaļinājuma kūrortā aktrise publisko sociālā tīkla ”Instagram” stāstos.

Zeltiņas bijušais mēģinājis seksuāli iegūt dizaineri Kristīni Deimoni: