Foto: Agnese Zeltiņa bauda atvaļinājumu Jamaikā

4 komentāri
Foto: Agnese Zeltiņa bauda atvaļinājumu Jamaikā
INSTAGRAM

Ir janvāra sākums, kas nozīmē, ka vairums slavenu ļautiņu devušies pelnītā atvaļinājumā uz siltajām zemēm. Starp viņiem ir arī aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa.

Agnese Zeltiņa uzreiz pēc gadu mijas devusies ceļā – viņa jau vairākas dienas bauda bezrūpīgu atpūtu regeja mūzikas dzimtenē Jamaikā.

Ceļojuma gaitas aktrise aktīvi dokumentējusi sociālajos tīklos. Viņa apmeklējusi tirgu, priecājusies par vietējo mākslinieku darinājumiem un košajām krāsām, kas uzskatāmas par  vienu no Jamaikas vizītkartēm.

Kas gan būtu atvaļinājums bez vāļāšanās pludmalē un iespējas ķert saules iedegumu?! Skaistā aktrise nav laidusi garām arī to.

Zeltiņa norādījusi, ka nekur citur pasaulē nevar tā atpūsties un relaksēties kā Jamaikā. Tāpat viņa paudis, ka ”šeit nav iespējams būt nelaimīgam”.

To, ka saulaino Jamaiku nudien vērts apmeklēt, atzinusi arī nu jau bijusī TV3 ziņu moderatore Agnese Vārpiņa. ”Jamaica no problem! Ir būts un tas ir labākais ceļojuma galamērķis! Tik skaisti un regeja ritmos!” paudusi Vārpiņa.

Arī Zeltiņas meita Marija gada sākumu izmantojusi, lai nodotos atpūtai – skaistule kopā ar meitu Mīlu devusies uz Ameriku.

4 komentāri