“Esmu sliktākajā formā savā dzīvē.” Vils Smits jaušami pieņēmies svarā

0 Komentāru
“Esmu sliktākajā formā savā dzīvē.” Vils Smits jaušami pieņēmies svarā
EPA/SCANPIX

Fantastikas komēdijas ”Vīri melnā” zvaigzne Vils Smits šonedēļ savā ”Instagram” foto blogā publicējis kadrus, kas pārsteiguši daudzus viņa atbalstītājus – bildītēs aktieris nav kautrējies atrādīt pandēmijas laikā uzkrātos liekos kilogramus.

“Es būšu pret jums atklāts – esmu sliktākajā formā savā dzīvē,” Vils Smits komentējis momentuzņēmumu, kurā viņš pozē savas mājas pagalmā, tērpies apakšbiksēs un sporta jakā ar atraisītu rāvējslēdzēju.

Citā kadrā ekrāna zvaigzne visā godībā atrādījis savu ”alus vēderiņu”, kurā, kā pats skaidro, iedzīvojies pandēmijas laikā.

“Šis ir ķermenis, kurš man ļāva pārdzīvot pandēmiju un neskaitāmu dienu ganīšanos pa pieliekamo,” norādījis aktieris.

Smits atzīst, ka, lai gan mīl savu ķermeni arī šādu, tomēr vēlas justies labāk, tādēļ ir apņēmības pilns atkal atgūt savu labāko fizisko formu un atteikties no saldumiem.

Tikmēr Smita fani par sava elka figūru nav īpaši pārdzīvojuši, bet centušies viņu mierināt un atbalstīt. ”Tev ir 52 gadi, un tu izskaties lieliski,” paudis kāds viņa fans, savukārt cita viņa talanta cienītāja vēstījusi: ”Tu esi Vils Smits! Tu vari būt jebkādā formā, kādā vien vēlies.”

”Šis ir tas, kā šobrīd izskatās astoņdesmit procenti no mums,” aktieri mierinājis vēl kāds fans.

0 Komentāru