Ērika Eglija-Grāvele un Gints Grāvelis iepazīst noslēpumaino Pokaiņu mežu

Pievienot komentāru
Ērika Eglija-Grāvele un Gints Grāvelis iepazīst noslēpumaino Pokaiņu mežu
INSTAGRAM

Latvijā lēni palēnām iestājas pavasaris un liek ziemai atkāpties. Aktieru pāris Ērika Eglija-Grāvele un Gints Grāvelis bauda atpūtu, apceļojot Latviju. Dabas tuvums un divvientulība ir skatuves spīdekļu iemīļotais atpūšanās veids.

Aktieri fotogrāfijas no brīvdienas publisko sociālajos tīklos, lai izrādītu savu apgaroto, pozitīvo brīvdienu, kā arī motivētu citus, apceļot dzimto zemi, ne traukties uz ārzemēm.

Siltā laika atgriešanās ļauj komfortabli izbaudīt skaistākos dzimtenes nostūrus!

Foto: skaistais aktieru pāris Ērika Eglija un Gints Grāvelis iepazīst noslēpumaino Latgali

Foto: aktieru pāris Ērika Eglija un Gints Grāvelis apceļo dzimto Kurzemi

Šoreiz Gints un Ērika iztika bez makšķerēšanas un nakšņošanas teltī, bet priekšroku deva noslēpumainā Pokaiņu meža apskatīšanai.

Pāris kāpa kalnos, vēroja skaistos dabas skatus, uzņēma koku, akmeņu un saules enerģiju, kā nekā dažādi zinātnieki un dziednieki mežam piedēvē maģiskas spējas.

Mīklainās akmeņu upes, vaļņi un īpatnējie savrupakmeņi ir bijuši par pamatu tam, ka mežs ir neparastiem minējumiem un pieņēmumiem apvīts. Tas piesaista tūristus, arī Ēriku un Gintu.

Vasarā un rudenī mākslinieki teju katras brīvdienas pavada pie dabas krūts – makšķerējot, kūpinot zivis, baudot klusumu, mieru un uzņemot dabas enerģiju. Ja citi dodas brīvdienās uz ārzemju kūrortiem, tad Ērika un Gints lieliski prot atpūsties tepat Latvijā.

Aktieri aicina iet dabā un saudzēt dabu. Dažādu bilžu komentāros slavenības vairākkārt uzsvērušas, ka nevajag piemēslot dabu, atgādinot – pēc atpūtas savākt radušos atkritumus!

Aktieri Ērika Eglija un Gints Grāvelis pavasara iestāšanos nosvin ar skūpstu