Edgars Pujāts vasarā kļūs par tēvu piektajam bērniņam

6 komentāri
Edgars Pujāts vasarā kļūs par tēvu piektajam bērniņam
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts un viņa sieviņa Marta ir priekpilna notikuma gaidās – šīs vasaras plaukumā pasaulē nāks abu trešais bērniņš.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Edgars Pujāts, bērniņam, kurš būs viņa piektā atvase, pasaulē jānāk jūlijā.

”Sieviņa vēl jauna, es arī neesmu nekāds sagrabējis,” smej Edgars, kuram šonedēļ apritēs apaļi 50. ”Es neuzskatu, ka pandēmija, viss šis laiks būtu ierobežojums laist pasaulē bērnu. Filozofiski sakot, viņi ir mūsu nākotne.

Es saprotu, ka daudziem rodas grūtības ar izdzīvošanām un tālāk, bet es tomēr nākotnē skatos ar optimismu,” stāsta aktieris.

Edgars norāda, ka gaidāmais bērniņš ir plānots. ”Tā sagadījās, ka šādā laikā. Bet nekas, gan jau mēs pārdzīvosim,” optimismu nezaudē aktieris. ”Tagad tik jāceļ lielāka māja,” par projektu, kas pandēmijas dēļ apstājies, saka skatuves mākslinieks.

”Esmu priecīgs, laimīgs, bet arī mazliet bažīgs, lai viss izdotos, ne jau, ka nevarēsim tikt galā vai taisos ”ķelli nolikt”. Es ceru, ka viss būs labi, un, kā Edgars Liepiņš dziedāja, kad vēlēšu Augstāko padomi, tad ceru uz labāku nākotni,” viņš teic.

Par daudzbērnu tēva statusu aktieris īpaši priecājas: ”Man taču būs kas vecumdienās pienes tēju, es nebūšu vientuļš. Uzcelšu arī sev pirtiņu, kā es vienmēr smejos.”

Pujāts atklāj pikantu mūžīgās jaunības noslēpuma recepti

Gaidāmais bērniņš būs Pujāta piektā atvase. Viņa pirmajā laulībā pasaulē nākuši nu jau pieaugušie Kristaps un Madars, bet aktiera tagadējā sieva Marta viņam dāvājusi dēlus Roju Kristeru un Marku Eliotu.

Aktieris neslēpj, ka ar prieku izbauda, kā aug un pilnveidojas viņa jaunākās atvases. ”Skatos, kā viņi aug un kā tas viss notiek. Agrāk ar saviem lielajiem dēliem es to nebiju pamanījis. Tad bija cits skrējiens, tā bija jaunība. Tagad es citādākām acīs uz to visu skatos un augu līdzi. Kā es saku un kā man teica: ”Spēj tik tikt līdzi, tēti!” Tā ka ir jātiek līdzi.”

Tāpat aktieris neslēpj, ka gribētu, lai dēlu pulciņam pievienojas meita: ”Lai būtu meitiņa peciņa. Bet kā liktenis būs lēmis, tā tam būs būt.”

6 komentāri