Dženifera Lopesa ”Zelta globusa” ceremonijā samulsina ar tērpu

Pievienot komentāru
Dženifera Lopesa ”Zelta globusa” ceremonijā samulsina ar tērpu
EPA/SCANPIX

Naktī uz 6. janvāri Losandželosā norisinājās ikgadējā balvas “Golden Globe” jeb “Zelta globuss” ceremonija, kas pulcēja kino nozares un šovbiznesa spožākās zvaigznes. Uz slavenību fona īpaši izcēlusies populārā dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa.

Uz sarkanā paklāja daudzas kinozvaigznes priecējušas ar elegantiem un pārdomātiem tērpiem. Tāpat nav trūcis daiļavu, kuras atļāvušās uzvilkt ko pikantāku. Taču par vienu no vakara apspriestākajiem tērpiem kļuva Dženiferas Lopesas kleita.

50 gadus vecās skatuves mākslinieces, kura citkārt izcēlusies ar lielisku gaumi un eleganci, kleita ar milzu banti uz krūtīm daudziem likusi neizpratnē raukt degunu un izpelnījusies modes pazinēju kritiku, Lopesu pasludinot par visbezgaumīgāk ģērbto ceremonijas viešņu.

Lopesa nebija vienīgā, kura tika ierindota sliktāk ģērbto ”Golden Globe” ceremonijas zvaigžņu skaitā. Pēc stila lietpratēju domām, savus tērpus vairāk vajadzējis pārdomāt arī aktrisēm Gvinetai Paltrovai, Rīzai Viterspūnai un Keitai Blanšetai.

Jau ziņots, ka šogad ”Zelta globusa” ceremonija norisinājās 77. reizi, un tajā par labāko dramatisko filmu atzīta kinolente par Pirmo pasaules karu ”1917”, tāpat filmas režisors Sems Mendess saņēma ”Zelta globusu” kategorijā ”Labākais režisors”. Vairāk par balvu sadalījumu lasi šeit!