Dženifera Lopesa publisko pirmo foto ar mīļoto Benu Afleku

6 komentāri
Dženifera Lopesa publisko pirmo foto ar mīļoto Benu Afleku
GILBERT FLORES/BROADIMAGE/SCANPIX

Amerikāņu dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa pagājušās nedēļas izskaņā svinēja 52. dzimšanas dienu, un saldais ēdiens šajā dienā ticis arī viņas faniem.

Par godu skaistajam notikumam Dzenifera Lopesa vietnē ”Instagram” publiskojusi vasarīgi bilžu sēriju, kurā viņa, tērpusies bikini, pozē uz jahtas.

”Karstajā” kadru virknē īpaša izrādījusies pēdējā fotogrāfijā, kurā Lopesa iemūžināta kopā ar savu mīļoto vīrieti aktieri Benu Afleku. Bildītē abi redzami viens otra apskāvienos un skūpstoties.

Šī ir pāra pirmā kopbilde, ko Lopesa publicējusi sociālajos tīklos. Iepriekš abi kopā tikuši iemūžināti vien paparaci kadros. Savukārt savas attiecības ar 48 gadus veco Afleku dziedātāja atteikusies publiski apspriest.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Runas par to, ka bijušo mīlnieku Lopesas un Afleka starpā atkal uzvirmojušas romantiskas jūtas, medijos parādījās drīz pēc tam, kad aprīlī Lopesa šķīrās no līgavaiņa beisbolista Aleksa Rodrigesa.

Lopesa un Afleks bija pāris no 2002. līdz 2004. gadam, un šajā laikā abi pamanījās arī saderināties. Tomēr kāzas pēkšņi tika atsauktas, kā iemeslu skaidrojot pārmērīgu mediju uzmanību. Pēc šķiršanās abiem izdevās saglabāt draudzīgas attiecības.

6 komentāri