”Draugi slikto saka acīs, bet labo aiz muguras.” Vita Baļčunaite par baumām un svešu cilvēku viedokļiem

Pievienot komentāru
”Draugi slikto saka acīs, bet labo aiz muguras.” Vita Baļčunaite par baumām un svešu cilvēku viedokļiem
INSTAGRAM

Aktrise, dziedātāja, pasākumu vadītāja Vita Baļčunaite radošās darbības laikā ir iemantojusi popularitāti un nu saskārusies ar svešu cilvēku viedokļiem par sevi. Vita aizdomājas par to, kā rodas šādi viedokļi un kā uz tiem reaģēt.

”Ko jūs parasti darāt gadījumos, kad kādam ir par jums viedoklis pat tad, ja viņš nekad iepriekš nav jūs saticis? Un viedoklis ir radies no baumās uzkrātā, no apšaubāmiem avotiem lasītā,” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Vita.

Video: aktrise Vita Baļčunaite ik vakaru iepriecina ar pasaku lasījumiem

Vita Baļčunaite aicina attiecībās esošus kungus neaicināt viņu uz randiņiem

Vita ir absolūts empāts, tāpēc parasti šādu attieksmi uzreiz izjūt, pat tad, ja cilvēks to neizrāda atklāti.

Tā vietā, lai šādu viedokli apstrīdētu, Vita tieši otrādi – ar savu rīcību un attieksmi cenšas apstiprināt to, ko otrs domā.

”Ja jau cilvēks ir tik lētticīgs un citu stāstīto uztver kā faktu, tad nav itin ne mazākās vēlēšanās kaut ko pierādīt. Un vispār jau sen nav vēlēšanās nevienam neko apliecināt. Jo svarīgākais, ka ģimene, savi tuvākie un visums zina, kādi esam patiesībā,” tā Vita.

Aktrisei žēl, ka daļa cilvēku tik ļoti uzticas tenkām, kuras citi bieži vien rada skaudības vai kādu citu nenovīdīgu iemeslu vadīti ar mērķi celt savu personīgo pašvērtējumu.

”Draugi slikto saka acīs, bet labo aiz muguras. Ja kāds kādam, viņam nezinot, saka kaut ko neglītu, tad tas veido priekšstatu vienīgi par viņu pašu,” nopietni raksta Vita.

Vita vēlas, kaut vairāk cilvēku atrastu savu personīgo harmoniju un tādējādi vēlētos arī citus redzēt laimīgus un atbalstītu viens otru piemērotos brīžos.

Topošās fitnesa treneres Vitas Baļčunaites padomi, kā uzturēt ķermeni tonusā