Dārta Daneviča pārsteidz ar iespaidīgām vizuālām pārvērtībām

17 komentāri
Dārta Daneviča pārsteidz ar iespaidīgām vizuālām pārvērtībām
INSTAGRAM

Populārā aktrise un pašmāju seriālu zvaigzne Dārta Daneviča šopavasar atkal ļāvusies vizuālā tēla pārmaiņām – viņa no tumšmates kļuvusi par blondīni.

Simpātisko Dailes teātra aktrisi Dārtu Daneviču pēdējā gados bijā pieraduši redzēt kā tumšmati. Taču šopavasar skatuves māksliniece nolēmusi kardināli mainīt imidžu un kļuvusi par blondīni.

Foto: ekrāna mīlules skaistās Danevičas frizūru evolūcija

Ar sievišķīgo pārvērtību satriecošo rezultātu Dārta Daneviča palepojusies, publiskojot bildīti sociālās saziņas vietnē ”Instagram”.

Kā skaidrojusi pievilcīgā skatuves māksliniece, matu krāsa mainīta, ne tādēļ, ka viņai būtu vajadzīgas būtiskas pārmaiņas. ”Tāpēc, ka es jau esmu mainījies, un viss pārējais vienkārši seko,” pie fotogrāfijas, kurā redzama jaunajā tēlā, vēstījusi Dārta.

 

View this post on Instagram

 

No, not because I need a major change. Because I already have changed and everything else just follows_

A post shared by Darta Danevica (@darta_avant) on

Vizuālo tēlu pamanījis modes eksperts Deniss Ševeļovs, kurš interesējies, vai tā nav parūka. Tomēr Dārta Denisa aizdomas nav apstiprinājusi.

Aktrises jauno matu krāsu atzinīgi novērtējusi vēl viena stila pazinēja – modele un blogere Agnija Grigule.

Sajūsmu par Dārtas jauno tēlu neslēpj arī citi aktrises atbalstītāji. ”Nepierasti, bet šķiet, ka esat sieviete, kurai viss piestāv,” raksta Līga.