Dārta Daneviča atklāj privātas un sāpīgas detaļas par šķiršanos

14 komentāri
Dārta Daneviča atklāj privātas un sāpīgas detaļas par šķiršanos
KITIJA JURCIKA / INSTAGRAM

Aprīļa izskaņā teātra un seriālu cienītājus pārsteidza ziņa par Dailes teātra zvaigznes Dārtas Danevičas un Niklāva Kurpnieka šķiršanos. Intervijā žurnālam ‘’Ieva’’ Dārta atklāti pastāstījusi par šķiršanās iemesliem un komentējusi arī to, par ko prese jau mēļo labu laiku – savu draudzību ar Artusu Kaimiņu.

Kā žurnālam ‘’Ieva’’, runājot par attiecībām ar vīriešiem, uzsvērusi Dārta, vīrietim viņai blakus jābūt ļoti spēcīgam, citādi Dārta viņu ‘’noēdīs’’.

‘’Varbūt esmu bijusi par stipru, par sarežģītu, par neatkarīgu. Ne gluži tāda sieviete, kas vīrietim vajadzīga. Manis piedāvātais komplekts – profesija, raksturs un manas vērtības – nav baigā medusmaize. Jābūt ļoti spēcīgam cilvēkam, lai es viņu nenoēstu ar savu… jā, reizēm vīrišķību,’’ savu attiecību pieredzi analizējusi Daneviča.

Pēdējā šķiršanās aktrisei bijusi jo īpaši sāpīga.

‘’Beidzamos gadus dzīvoju ar domu, ka tas ir mans partneris uz visu mūžu, tikai vēl neesam apprecējušies. Mūsu šķiršanās iedzina mani bedrē, un tas sakrita ar sēdēšanu mājās. Tādēļ pat parādījās fatālas domas – viss ir izmēģināts, izdarīts, nekas nav sanācis, un man vairs nav cerību,’’ skaidro aktrise.

Māksliniece neslēpj – parādījušās arī domas par to, ka acīmredzot nav lemts atrast īsto vīrieti.

‘’Daudz nodarbojos ar pagātnes ķidāšanu un mēģinu saprast, kas un kāpēc notika. Bet nav viena konkrēta punkta, kurā kaut kas būtu nogājis greizi.

Patiesībā jau diezgan sen jutu, ka kaut kas nav labi, un pārmetu sev, ka varbūt pietiekami necīnos. Plus man vienmēr bijušas problēmas izšķirties, jo tā man nešķiet pareiza opcija – uzskatu to par izgāšanos, neveiksmi. Attiecībās ļoti pieķēros otram cilvēkam, man ir pārliecība, ka diviem cilvēkiem jābūt ne tikai partneriem, bet arī draugiem.

Manas pēdējās attiecības gan bija pirmās, kurās izšķīros apzināti, nemeklējot glābiņu, nemēģinot patverties jaunās attiecībās. Iepriekš vienmēr meklēju citas simpātijas, kur aizmirsties,’’ atklāti par šķiršanos stāsta Dārta.

Presē gan izskanējusi cita informācija – mēļo, ka Dārta pēc šķiršanās no Niklāva, satuvinājusies ar Artusu Kaimiņu. Māksliniece uzsver – Artuss noteikti nebija šķiršanās iemesls. Abi esot sen pazīstami un uztur draudzīgas attiecības.

‘’Vai starp mums kas veidosies un sanāks? Kas to lai zina. Artuss trīsdesmit četras dienas pavadīja pašizolācijā, un tikai dažas dienas pagājušas, kopš viņš no tās ir iznācis. Jāpajautā Artusam, vai viņš mani aicinās uz tikšanos tagad, kad ir ticis laukā,’’ tā Dārta.