Daiļā aktrise Lelde Dreimane uzsākusi jaunas attiecības

10 komentāri
Daiļā aktrise Lelde Dreimane uzsākusi jaunas attiecības
INSTAGRAM

Pagājušā gada rudenī teātra un seriālu mīļus pārsteidza ziņa, ka pēc vairāku gadu ilgām attiecībām ar kolēģi Kasparu Zāli izšķīrusies simpātiskā aktrise Lelde Dreimane. Šopavasar viņa vairs nav viena – ”Viņas melo labāk” un ”#VisiMājās” zvaigzne apstiprina, ka viņas sirdi iekarojis kāds īpašs vīrietis.

Lelde un Kaspars kopā bija četrus gadus, tāpēc ziņa par pārīša šķiršanos pagājušajā rudenī daudziem nāca kā pārsteigums. Pēc šķiršanās aktrise uzreiz jaunās mīlas intrigās neiepinās – talantīgā skatuves māksliniece baudīja ceļojumus un kāpa pa karjeras kāpnēm.

Viņa nofilmējusies arī pirmajā latviešu seriālā, kurš tapis attālināti un savu pirmizrādi piedzīvoja vakar – ”#VisiMājās”.

Martā aktiermākslas draugi varēja sekot ziņām par aktrises ”iestrēgšanu” Taizemē – māksliniece nepaspēja atgriezties mājās pirms ”Covid-19” uzliesmojuma un tam sekojošās robežu slēgšanas. Kā nu atklājies, Lelde mēnesi Taizemē nebija ”iestrēgusi” viena – ceļojumā meitene devās kopā ar draugu.

To, ka izveidojusi jaunas attiecības, Lelde apstiprinājusi izdevumam ”Privātā Dzīve”.

”Viņš ir mana stiprā roka, mans stiprais plecs, morālais un emocionālais atbalsts. Esam kopā jau ilgāku laiku. Kas viņš ir, pagaidām neatklāšu,” žurnālam pastāstījusi aktrise.

To, ka vairs nav brīva sieviete, Lelde ļauj nojaust arī faniem sociālajos tīklos, publiskojot bildes ar otro pusīti. Tiesa to, vai laimīgais puisis ir no aktieru vides, nav iespējams noteikt – mīļotā seju zvaigzne bildēs slēpj.