Četri mēneši pēc dzemdībām! Ieva Florence-Vīksne parāda, kā paaudzies dēliņš

8 komentāri
Četri mēneši pēc dzemdībām! Ieva Florence-Vīksne parāda, kā paaudzies dēliņš
INSTAGRAM

14. februārī aktieru pāris Ieva Florence-Vīksne un Oskars Florencs-Vīksne kļuva par vecākiem dēlam, kuru nosauca par Leonardu. Četrus mēnešus pēc dzemdībām Ieva parāda, kā ”apvēlies” dēliņš.

Ar jaunām dēliņa fotogrāfijām Ieva dalījusies sociālajos tīklos. Kadros redzams laimīgs zēns, kurš jau lieliski pats tur galviņu.

”Pirmajā posmā hormoni trakoja ne pa jokam.” Ieva Florence-Vīksne par pēcdzemdību periodu

Ieva Florence-Vīksne un viņas vīrs Oskars parāda, kā auklē dēliņu

Laimīgā māmiņa izrāda dēliņu smaržīgu ceriņu ziedu ielenkumā, par ko saka – mirklis burvības, kad daba plaukst un sniedz mums neaizmirstamas smaržu un krāsu paletes!

Vēl citi kadri tapuši uz jūras viļņu un vēja varenuma fona, parādot aktrisi un viņas atvasi – maigus, trauslus un vienotus mīlestībā.

”Sakrājies nogurums un jauda, ar kādu ik dienas tiek sūtīta visumā enerģija, manu “motoru”, ik pa reizei, jau ir “pārkarsējusi”. Bet atliek vien spert soli pretim dabai un atveldzēties ar tās spēku, kas dziedē, lai atgūtu elpu, sparu!

Vai tas ir vējš, kas traucās caur matiem mežonīgā ātrumā, aiznesot prom jebkādas sīkās domas. Vai ūdens, kas ar savu dziļo būtību ieskauj mani pilnībā – kā ciešs apskāviens, kas neļauj izrauties un nomierina,” tā Ieva.

Video: Ieva Florence-Vīksne atklāj, kāpēc lieto menstruālo piltuvi

Aktrise pastāsta, ka Leonards vētrā ir pavisam mierīgs un viņa tāpat. Vētra ir viens punkts, kurā ir spēja rast mieru un tā ir mīlestība ar dabu un cilvēku. Un cieņa pret to.

Ieva un Oskars apprecējās 2019. gada 9. augustā, bet par vecākiem pirmdzimtajam kļuva 2021. gada 14. februārī.

8 komentāri