Aktieris Rūdolfs Plēpis pēkšņi zaudējis redzi

1 komentārs
Aktieris Rūdolfs Plēpis pēkšņi zaudējis redzi
LETA

Pazīstamais latviešu aktieris Rūdolfs Plēpis 17. septembrī svinēs 70, taču lielās dienas priekšvakarā aktieri skārušas negaidītas veselības problēmas. Mākslinieks pirms trim mēnešiem pēkšņi pamodies, zaudējis acu gaismu.

Kā žurnālam ”Kas Jauns” atklājis aktieris, pirms trim mēnešiem viņš pārcēlies dzīvot pie meitas Viktorijas, jo zaudējis redzi.

”Kā tas bija? Pats neko nenojautu. Nekādas pazīmes par to neliecināja, ja nu vienīgi, ka man pirms tam pusgadu regulāri reiba galva. Pamodos kādā rītā, un man bija tumša bilde,” atklājis Plēpis.

Nākamajā dienā viņš devies pie ārsta, veikta operācija. Šobrīd esot mazliet labāk – aktieris, raugoties uz cilvēkiem, saredz siluetus, caur miglu saredzot savus pirkstus.

”Vispār ir kaut kādi uzlabojumi, un arī ārsts priecājās, ka ir normalizējies acu spiediens, taču par pilnīgu redzes atgūšanu nerunā,” tā Plēpis, spriežot, ka problēma varētu būt iedzimta.

Kā plašākā intervijā ”Kas Jauns” atklājis Plēpis, viņš neļaujas izmisumam, bet ir pateicīgs meitai par rūpēm, un šobrīd bauda mierīgu ikdienu, novērtējot ikvienu dzīves patīkamo sīkumu.

Vairāk par visu savā 70 gadu jubilejā aktieris vēlētos, lai Dievs viņam atgriež redzi.

1 komentārs